جمعه,۲۹ دی, ۱۳۹۶ | ۱۳ : ۰۷
خانه / آب / آخرین وضعیت تولید در پارس جنوبی پس از بارندگی بی‌ سابقه / ۸ درصد محدودیت تولید در روزهای گذشته
۱۳۹۵/۱۱/۳۰

آخرین وضعیت تولید در پارس جنوبی پس از بارندگی بی‌ سابقه / ۸ درصد محدودیت تولید در روزهای گذشته

آخرین وضعیت تولید در پارس جنوبی پس از بارندگی بی‌ سابقه / ۸ درصد محدودیت تولید در روزهای گذشته

حسنی گفت: با توجه به بارندگی بی سابقه و وقوع سیل در مجموع ۳۰ میلیون متر مکعب معادل ۸ درصد در تمامی پالایشگاه های مجتمع با محدودیت تولید مواجه شدیم.

به گزارش خبرانرژی مسعود حسنی مدیر عامل مجتمع گاز پارس جنوبی، درباره آخرین وضعیت تولید در پارس جنوبی با توجه به بارندگی های اخیر در منطقه اظهار داشت: با وقوع بارندگی های بی سابقه در پارس جنوبی و آب گرفتگی پالایشگاه های پارس جنوبی و بروز مشکلات پالایشگاه های مجتمع با کاهش محدود فرآورش گاز طی روزهای دوشنبه، سه شنبه و چهارشنبه مواجه شدیم.

وی با اشاره به اینکه در حال حاضر وقفه در تولید پالایشگاهی برطرف شده و تمامی پالایشگاه ها با ظرفیت کامل در مدار تولید قرار دارند، تصریح کرد: با توجه به بارندگی بی سابقه و وقوع سیل در مجموع ۳۰ میلیون متر مکعب معادل ۸ درصد در تمامی پالایشگاه های مجتمع با محدودیت تولید مواجه شدیم.

حسنی افزود: با تمهیدات اندیشیده شده اکنون تمامی پالایشگلاهها با حداکثر تولید ۴۰۱ میلیون متر مکعب گاز در مدار تولید قرار دارند.

وی خاطرنشان کرد: با تمهدیدات و اقدامات انجام شده و با انجام اقدامات عملیاتی و هماهنگی واحدهای عملیات، تعمیرات و نیروهای حراستی مهار کامل در کوتاه ترین بازه زمانی انجام شد و اکنون تمام پالایشگاه ها با حداکثر میزان تولید در مدار سرویس قرار دارند و گاز مصرفی مردم را تامین می‌کنند.

منبع: ایلنا

  

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>