سه شنبه,۲۶ دی, ۱۳۹۶ | ۴۴ : ۰۸
خانه / Social media / “آماده باش قرمز” تا زمان رفع مشکل خوزستان
۱۳۹۵/۱۱/۲۶

“آماده باش قرمز” تا زمان رفع مشکل خوزستان

“آماده باش قرمز” تا زمان رفع مشکل خوزستان

قائم مقام وزیر نیرو در سفر به اهواز گفت: تا زمانی که مشکلات آب و برق در استان خوزستان به طور کامل برطرف نشده، تمامی نیروهای آب و برق در “آماده باش قرمز” به سر خواهیم برد.

به گزارش خبرانرژی، “ستار محمودی” در نشست اضطراری شورای انسجام بخشی مدیران صنعت آب و برق خوزستان، رفع مشکل تصفیه خانه شماره ۲ شهر اهواز را ضروری خواند و افزود: می بایست با بکارگیری اصول پدافند غیرعامل تلاش کنیم پایداری این تصفیه خانه در کمترین زمان به حداکثر برسد.

وی تصریح کرد: در تعریف پروژه های جدید استان خوزستان می بایست ریزگردها به عنوان بخشی از اتفاقات ثابت در پروژه ها درنظر گرفته شود.

قائم مقام وزیر نیرو، بکارگیری بالاترین سطح تواضع در ارتباط با مردم را خواستار و بر اولویت بندی و استفاده از داشته ها و توانمندی های موجود، برای اولویت دار ترین کارها تاکید کرد.

محمودی با بیان اینکه ضروری است به وعده هایی که در خصوص رفع مشکلات به مردم می دهیم، عمل کنیم، مدیران صنعت آب و برق خوزستان را به پیگیری تعهدات ملزم کرد.

بازدید از تصفیه خانه های شماره ۱، ۲ و دیسپاچینگ توزیع برق در شهر اهواز از مهم ترین برنامه های دومین روز سفر قائم مقام وزیر نیرو به استان خوزستان است.

منبع: ایلنا

 

  

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>