دوشنبه,۳۰ بهمن, ۱۳۹۶ | ۳۴ : ۰۷
خانه / برق / آمار و ارقام وزارت نیرو کاملا مبتنی بر واقعیت بود
۱۳۹۶/۰۲/۱۵

آمار و ارقام وزارت نیرو کاملا مبتنی بر واقعیت بود

آمار و ارقام وزارت نیرو کاملا مبتنی بر واقعیت بود

وزارت نیرو در دولت یازدهم عملکرد موفق و قابل قبولی داشته است و گام های موثر و مثبتی در حوزه های مختلف این وزارتخانه طی چهار سال اخیر برداشته شد که هموطنان از مزایا و اثرات مثبت آن بهره‌مند شده و خواهند شد.

به گزارش خبرانرژی به نقل از ایسنا، حمید چیت‌چیان در آئین افتتاح و بهره برداری از فاز دوم تصفیه خانه فاضلاب دوگنبدان که با حضور مسئولان استان کهگیلویه و شرکت آب و فاضلاب کشور انجام شد اظهار کرد: عملکرد موفق وزارت نیرو در دولت یازدهم مرهون تلاش کارکنان و کارگران صنعت آب و برق است.

وزیر نیرو افزود: وزارت نیرو در  دولت یازدهم عملکرد موفق و قابل قبولی داشته است و گام های موثر و مثبتی در حوزه های مختلف از جمله آب و برق روستایی، نیروگاهی، بهره برداری از سدها طی چهار سال اخیر  برداشته شد که هموطنان از مزایا و اثرات مثبت آن بهره مند شده و خواهند شد.

وی با بیان اینکه دولت یازدهم تلاش های موثری در زمینه تامین آب و توسعه شبکه فاضلاب داشته است تاکید کرد: آمار و ارقام وزرات نیرو در دولت یازدهم کاملا مبتنی بر  واقعیت بود.

 

  

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>