دوشنبه,۳۰ بهمن, ۱۳۹۶ | ۲۸ : ۰۵
خانه / گاز / اتمام طراحی مقابله با افت فشار در پارس جنوبی تا دو هفته دیگر
۱۳۹۶/۰۲/۳۱

اتمام طراحی مقابله با افت فشار در پارس جنوبی تا دو هفته دیگر

اتمام طراحی مقابله با افت فشار در پارس جنوبی تا دو هفته دیگر

مدیرعامل شرکت نفت و گاز پارس از اتمام طراحی مقابله با افت فشار در پارس جنوبی تا آخر ماه می( حدود دو هفته دیگر) خبر داد.

به گزارش خبرانرژی محمد مشکین‌فام در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به افت فشار در پارس جنوبی، گفت: افت فشار یک مساله‌ی طبیعی است و در حال حاضر یک مشاور بین‌المللی از کشور فرانسه که قبلا هم در پارس جنوبی فعالیت داشته در این زمینه با ما فعالیت می‌کند.

وی با تاکید بر اینکه شرکت فرانسوی مذکور، توتال نیست، افزود: طراحی مقابله با افت فشار تا آخر ماه می تمام می‌شود. بعد از اینکه طراحی مفهومی تمام شد، طراحی پایه انجام‌ می‌شود و بعد از  اینکه تصویر روشنی از شرایط این میدان به دست آمد مشخص می‌شود چه تاسیساتی برای این هدف مورد نیاز است و به چه میزان سرمایه نیاز دارد.

بر اساس این گزارش، مدیرعامل شرکت نفت و گاز پارس پیش از این اعلام کرده بود: توتال یک پیمانکار عمومی بوده که پروژه را می‌گیرد و اداره می‌کند در حالی که افت فشار یک مساله تخصصی است و نیاز به مشاوره تخصصی دارد. ما این موضوع را با دقت دنبال می‌کنیم و سعی می‌کنیم از آن طراحی مفهومی به دست بیاوریم و پس از آنکه طراحی آن انجام شد، طراحی پایه و پس از طراحی پایه، طراحی پایه پیشرفته انجام می‌شود سپس پیمانکار تعیین کرده و سکوی تقویت فشار را می‌سازیم.

  

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>