شنبه,۲۵ آذر, ۱۳۹۶ | ۱۵ : ۰۶
خانه / آب / احداث شش تصفیه‌خانه فاضلاب تهران تا انتهای امسال
۱۳۹۵/۰۴/۱۷

احداث شش تصفیه‌خانه فاضلاب تهران تا انتهای امسال

احداث شش تصفیه‌خانه فاضلاب تهران تا انتهای امسال

براساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته قرار است تا بهمن‌ماه امسال شش تصفیه‌خانه شهریار، پرند، پردیس، میگون و پیشواز افتتاح شود.

 

به گزارش خبر انرژی، محمد پرورش، مدیر عامل آب و فاضلاب استان تهران، با بیان این‌که قرار است هر دوماه یکبار یکی از این تصفیه‌خانه‌ها افتتاح شود، گفت: برنامه‌های خوبی را برای سامانه فاضلاب این مناطق درنظر گرفته‌ایم.

 

وی با بیان این‌که وضعیت شبکه فاضلاب تهران خوب است، ادامه داد: در حوزه تصفیه‌خانه نیز برنامه‌ریزی‌های خوبی صورت گرفته به‌طوری که می‌توان گفت ۷۰ درصد مردم تحت پوشش فاضلاب هستند.

 

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران با تاکید بر این‌که می‌توان سال آینده با دریافت یک اعتبار لازم، ساخت شبکه فاضلاب را تکمیل و مصرف را مدیریت کرد، اظهار کرد: تصفیه‌خانه در جنوب شهرتهران از کیفیت آب بهتری برخوردار است.

 

پرورش با درخواست به جهت در نظر گرفتن یک اعتبار لازم از سوی دولت برای شرکت آب و فاضلاب تهران، تصریح کرد: با اخذ بودجه کافی می‌توانیم به سرعت پروژه‌های خود را اجرایی کنیم.

 

وی با بیان اینکه تا کنون سرعت تسریع پروژه فاضلاب تهران خوب بوده است،گفت:به نظر می‌رسد که مدت زمان زیادی به تکمل پروژه باقی نمانده است.