جمعه,۲۹ دی, ۱۳۹۶ | ۱۱ : ۰۷
خانه / گاز / افتتاح خط لوله گاز ایرانشهر به زاهدان با حضور رئیس جمهور
۱۳۹۵/۱۲/۱۰

افتتاح خط لوله گاز ایرانشهر به زاهدان با حضور رئیس جمهور

افتتاح خط لوله گاز ایرانشهر به زاهدان با حضور رئیس جمهور

مدیرعامل شرکت گاز ایران گفت: خط لوله گاز ایرانشهر به زاهدان با حضور رئیس جمهور افتتاح و مشعل گاز در زاهدان روشن شد.

عراقی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا اظهار کرد: تلاش‌های زیادی در جریان تحقق پروژه گازرسانی از ایرانشهر به زاهدان انجام شد تا امروز این پروژه آماده بهره‌برداری شود. مشکلات فراوانی در مسیر تامین اعتبار پروژه گازرسانی از ایرانشهر به زاهدان وجود داشت که سبب شد در سال‌های گذشته پیشروی مناسبی را در این پروژه شاهد نباشیم و ۷۵ درصد پروژه در سال ۹۵ اجرایی شده است.

وی با اشاره به اینکه تاکنون ۷۵۰ میلیارد تومان برای خط انتقال گاز از ایرانشهر به زاهدان هزینه شده، افزود: این گاز برکات زیادی برای مردم زاهدان دارد و ۳۰۰ هزار خانوار در زاهدان از نعمت گاز بهرمند می‌شوند و ۵ نیروگاه از این گاز بهره خواهند برد. برای این پروژه ۲۶۳ کیلومتر لوله گذاری شده و ۷ میلیون مترمکعب خاکبرداری انجام شده است.

عراقی تاکید کرد: پرداخت اعتبارات پروژه خط انتقال گاز به زاهدان همواره اولویت ما بوده و به‌ویژه در یک سال اخیر اعتبارات این پروژه در کوتاه‌ترین زمان ممکن تزریق شده تا پروژه با بالاترین سرعت تکمیل شود و به بهره‌برداری برسد.

  

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>