چهارشنبه,۲۷ دی, ۱۳۹۶ | ۲۳ : ۰۴
خانه / Social media / افتتاح پروژه تصفیه آب لواسان با حضور وزیر نیرو
۱۳۹۵/۱۱/۱۸
ذوالقدر خبر داد

افتتاح پروژه تصفیه آب لواسان با حضور وزیر نیرو

افتتاح پروژه تصفیه آب لواسان با حضور وزیر نیرو

یک عضو مجمع نمایندگان تهران از حضور در پروژه افتتاح تصفیه آب لواسان و بازدید از پروژه های عمرانی و فرهنگی این شهر خبر داد.

به گزارش خبرانرژی، سیده فاطمه ذوالقدر توضیح داد: پروژه تصفیه آب لواسان به مناسبت دهه فجر و با حضور وزیر نیرو و استاندار تهران افتتاح شد. این پروژه از اهمیت بالایی برخوردار است؛ چرا که ۳۰ درصد آب تهران از سد لتیان تامین می‌شود و این تصفیه خانه در شبانه روز توانایی تصفیه ۱۲ هزار متر مکعب آب را دارد که می‌تواند در بخش کشاورزی مورد استفاده قرار گیرد.

او ادامه داد: این پروژه از سال ۸۲ به تصویب رسیده بود که امروز بهره‌برداری شد و کلنگ توسعه آن نیز توسط آقای هاشمی (استاندار تهران) زده شد.

ذوالقدر همچنین از بازدید از برخی پروژه‌های کشاورزی، عمرانی و فرهنگی شهر لواسان و دیدار با شهردار این شهر خبر داد.

او توضیح داد: گلخانه‌ای که در ماه‌های آینده افتتاح می‌شود، توانایی تامین نیاز گل لواسان را دارد و پروژه آنفی تئاتر این شهر جزو کارهای ارزشمند محسوب می‌شود. همچنین قرار است جشن شکوفه‌های گیلاس در نوروز برگزار شود و سازه‌ای برای فعالیت فرهنگی با فعالیت ۲۰۰۰ نفر در نظر گرفته شده است.

ذوالقدر تاکید کرد: هر چه نمایندگان تعامل بیشتری با مسئولین منطقه داشته باشند بیشتر در جریان فعالیت‌های قرار می‌گیرند و اگر نواقصی وجود داشته باشد می‌توانند نسبت به رفع آن اقدام کنند.

منبع: ایسنا