چهارشنبه,۱ آذر, ۱۳۹۶ | ۲۴ : ۱۱
خانه / دسته‌بندی نشده / اقتصاد مقاومتی نیازمند مدیریت جهادی است
۱۳۹۵/۰۱/۱۷

اقتصاد مقاومتی نیازمند مدیریت جهادی است

اقتصاد مقاومتی نیازمند مدیریت جهادی است

برای تحقق اقتصاد مقاومتی در کشور نیازمند یک مدیریت جهادی هستیم، چرا که تنها در این صورت می‌توانیم پروژه‌های ناتمام در تمام حوزه‌ها به ویژه حوزه آب و فاضلاب را به اتمام رساند.

 

به گزارش خبر انرژی،علیرضا نوذری‌پور قائم مقام آبفای استان تهران، با اشاره به اقدامات شرکت آب و فاضلاب استان تهران در قالب اقتصاد مقاومتی اظهار کرد: طی دو سال اخیر پروژه‌هایی در قالب اقتصاد مقاومتی و با حضور رییس جمهور در حوزه آب و فاضلاب افتتاح شد.

 

به گفته وی برای سال جاری نیز پروژه‌های متعددی را در نظر گرفته‌ایم که ازجمله به پروژه‌های تصفیه خانه فاضلاب شهریار، تصفیه‌خانه فاضلاب پردیس، تصفیه‌خانه فاضلاب پیشوا و تصفیه‌خانه فاضلاب لواسان می‌توان اشاره داشت.

 

قائم مقام آب و فاضلاب استان تهران با بیان این‌که این پروژه‌ها به مرور زمان با حرکت جهادی و در قالب اقتصاد مقاومتی به نتیجه خواهد رسید، اظهار کرد: برنامه‌های متعددی را برای توسعه تحقق اقتصاد مقاومتی در سال جاری در نظر گرفته‌ایم.

 

نوذری‌پور ادامه داد: علاوه بر این مساله باید به فکر ارتقای بهره‌وری، راندمان و اثر‌بخشی فعالیت‌ها نیز باشیم به‌طوری که با ارتقای راندمان تاسیسات و کاهش تلفات بتوانیم به معنای واقعی اقتصاد مقاومتی را عملی کنیم.

 

وی تصریح کرد: اگر اعتقاد داریم که اقتصاد مقاومتی حلال مشکلات است باید بتوانیم از ظرفیت داخل کشور استفاده کنیم، چرا که تنها در این صورت است که می‌توان با حداکثر راندمان خدمت‌رسانی را انجام دهیم.