یکشنبه,۲۹ بهمن, ۱۳۹۶ | ۲۱ : ۰۴
خانه / دسته‌بندی نشده / اقدام عاجل وزیر نیرو برای تامین آب شرب و کشاورزی ایذه و باغ ملک
۱۳۹۳/۰۹/۰۳
حجت‌الله درویش‌پور نماینده مردم ایذه و باغ ملک

اقدام عاجل وزیر نیرو برای تامین آب شرب و کشاورزی ایذه و باغ ملک

اقدام عاجل وزیر نیرو برای تامین آب شرب و کشاورزی ایذه و باغ ملک

نماینده مردم ایذه و باغملک در مجلس شورای اسلامی از وزیر نیرو خواست برای تامین آب شرب و آب کشاورزی حوزه انتخابیه خود اقدام عاجلی انجام دهد.

حجت‌الله درویش‌پور در تذکری در جلسه علنی امروز (دوشنبه) مجلس اظهار کرد: همانطور که وزارت نیرو و مسوولین محترم به فکر احیای دریاچه‌ها و رودخانه‌ها هستند امیدوارم به فکر مردمان تشنه لب شهرستان‌های ایذه و باغملک هم باشند که در کنار رودخانه کارون و سدهای بزرگ مردم از آب شرب و کشاورزی بی بهره اند.

وی افزود: از وزارت نیرو می‌خواهیم برای آب شرب این شهرستان‌ها اقدام عاجل به عمل بیاورد و حقآبه کشاورزی در این منطقه را نیز به تصویب برساند.

درویش‌پور در تذکری به وزیر آموزش و پرورش نیز گفت: سرانه مدارس مشکلاتی را ایجاد کرده و اضافه کاری معلمان تقریبا از خرداد گذشته پرداخت نشده و موجب اعتراضاتی شده است.

نماینده ایذه و باغملک خواستار رسیدگی وزیر راه به وضعیت راههای روستایی در این شهرستان‌ها به ویژه جاده روستایی و عشایری شد.

وی همچنین از رئیس جمهور خواست اقدام لازم در مورد ضعف مدیریت مدیر کل محیط زیست استان خوزستان و مدیر کل تامین اجتماعی این استان انجام شود.

  

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>