جمعه,۳ آذر, ۱۳۹۶ | ۲۶ : ۰۷
خانه / آب / انتقاد نماینده میاندوآب از انتقال آب استان آذربایجان غربی
۱۳۹۶/۰۵/۲۷

انتقاد نماینده میاندوآب از انتقال آب استان آذربایجان غربی

انتقاد نماینده میاندوآب از انتقال آب استان آذربایجان غربی

نماینده مردم میاندوآب در مجلس گفت: با انتقال آب از استان آذربایجان غربی مخالف نیستیم اما شهرهای استان کم‌آبی دارند، به این مسئله رسیدگی کنید.

به گزارش خبرانرژی به نقل از ایسنا، همایون هاشمی در جلسه علنی امروز (پنجشنبه) مجلس شورای اسلامی در تذکری شفاهی خطاب به رییس‌جمهور و وزیر نیرو متذکر شد: همزمان با انتقال آب زرینه‌رود به تبریز از روز گذشته (چهارشنبه)، از روز گذشته پیامک‌هایی به نمایندگان استان آذربایجان غربی ارسال شده که محل نگرانی است.

وی ادامه داد: منطقه جنوب آذربایجان دچار کم‌آبی است. چاه‌های آب این مناطق در حال پر کردن است. با انتقال آب از استان آذربایجان غربی مخالف نیستیم اما شهرهای استان کم آبی دارند، به این مسئله رسیدگی کنید.

نماینده مردم میاندوآب در مجلس در تذکری به وزیر راه و شهرسازی، گفت: به مناطق کم برخوردار رسیدگی کنید. نمی‌شود در کلام یک چیزی بشنویم اما در عمل چیز دیگری ببینیم. جنوب استان به لحاظ دسترسی و جاده‌ای وضعیت اسفباری دارد. محض رضای خدا کاری کنید مردم این مناطق بهبود وضعیت را ببینند.

  

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>