دوشنبه,۲۷ آذر, ۱۳۹۶ | ۵۳ : ۱۱
خانه / Social media / انتقال آب از کارون ۳ تنها راه نجات مشکل آب ایذه و باغملک است
۱۳۹۶/۰۴/۱۹

انتقال آب از کارون ۳ تنها راه نجات مشکل آب ایذه و باغملک است

انتقال آب از کارون ۳ تنها راه نجات مشکل آب ایذه و باغملک است

نماینده مردم ایذه و باغملک در مجلس با بیان اینکه «خوزستان بیشترین مشکل را در زمینه آب دارد» گفت: تنها راه نجات این منطقه انتقال آب از کارون ۳ به دشت‌های ایذه و باغملک است.

به گزارش خبرانرژی, هدایت الله خادمی با اشاره به وضعیت آب و برق در استان خوزستان گفت: از آنجایی که زیرساخت‌ها قابل اطمینان نیست، مردم برخی از شهرها از نظر آب دارای مشکلات بسیاری هستند. البته در بخشی از شهرها وضعیت خوب و در بخشی دیگر بسیار بد است.

وی تصریح کرد: شهرستان‌های شمال شرق خوزستان مدتی است که با تانکر آبرسانی می‌شود و در برخی مناطق نیز دو ماه و نیم است که آب نداشته و وضعیت بسیار بدی را دارند.

نماینده مردم ایذه و باغملک در مجلس شورای اسلامی در مورد وضعیت برق نیز گفت:‌ قطعی برق در برخی مناطق وجود دارد اما نه به شدت مشکلاتی که در حوزه آب داریم. به عنوان مثال در شهرستان ایذه تنها یک ایستگاه برق وجود دارد که اگر دارای مشکل شود باید ساعات زیادی مردم منتظر باشند تا اشکالات برطرف شود.

خادمی در پایان خاطرنشان کرد: مشکلات این مناطق اساسی است و تنها راه نجات از این مشکلات، انتقال آب از کارون ۳ به دشت‌های ایذه و باغملک است.

  

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>