سه شنبه,۱ اسفند, ۱۳۹۶ | ۰۷ : ۰۳
خانه / نفت / ایمن سازی کریدور خطوط لوله در محل تقاطع با تونلهای مترو در اهواز
۱۳۹۴/۰۳/۱۰
از سوی شرکت نفت و گاز کارون کارون انجام می شود

ایمن سازی کریدور خطوط لوله در محل تقاطع با تونلهای مترو در اهواز

ایمن سازی کریدور خطوط لوله در محل تقاطع با تونلهای مترو در اهواز

کریدور خطوط لوله انتقال نفت و گاز در محل تقاطع با تونلهای مترو در اهواز از سوی شرکت بهره برداری نفت و گاز کارون کارون ایمن سازی می شود.

به گزارش اژانس خبری انرژی ، رئیس امور مهندسی و ساختمان شرکت نفت و گاز کارون در این باره گفت: با توجه به تعریض خیابان از سوی شهرداری، بخشی از کریدور خط لوله انتقال نفت و گاز موجود زیر پوشش بستر حمل و نقلی جاده شهری قرار گرفته و ضروری است تمهیدات بیشتری برای ایمن سازی آن اندیشیده شود.

منوچهر حیدری نیا افزود: در این ارتباط شرح نیازی افزون بر ٢٠ میلیارد ریال از سوی مدیریت شرکت ملی مناطق نفتخیز تصویب و برای اجرا به شرکت کارون محول شد.

وی اظهار کرد: مقدمات و برگزاری مطالعات و شرح کار پروژه از نیمه دوم سال گذشته آغاز و اوائل امسال پیمانکار واجد شرایط و بومی استان از طریق امور حقوقی و قراردادها معرفی و فاز اجرایی پروژه از اول خرداد ماه آغاز شد و پیش بینی می شود اواخر مهرماه به پایان برسد.

حیدری نیا گفت: این پروژه به درخواست مدیریت عملیات و با همکاری مدیریتهای فنی، عملیات، مالی و روابط عمومی شرکت کارون در حال اجراست.

شرکت بهره برداری نفت و گاز کارون یکی از شرکتهای زیرمجموعه شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب است که روزانه بیش از یک میلیون بشکه نفت خام در گستره ای به وسعت ١۵ هزار کیلومتر در استان خوزستان تولید می کند.