یکشنبه,۲۶ آذر, ۱۳۹۶ | ۵۲ : ۰۹
خانه / آب / بانوان جزء لاینفک برنامه‌های وزارت نیرو هستند
۱۳۹۴/۰۶/۲۷
قائم‌مقام وزیر نیرو در بازدید از نمایشگاه نقش‌آفرینی زنان در توسعه پایدار؛

بانوان جزء لاینفک برنامه‌های وزارت نیرو هستند

بانوان جزء لاینفک برنامه‌های وزارت نیرو هستند

قائم‌مقام وزیر نیرو گفت: هم‌اکنون بانوان در مجموعه وزارت نیرو جزء لاینفک برنامه‌ها هستند و نقش آنان نیز روز به روز در حال گسترش و توسعه است.

 

به گزارش آژانس خبری انرژی،به نقل پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، “ستار محمودی” عصر دیروز(پنجشنبه) در حاشیه دومین نمایشگاه نقش‌آفرینی زنان در توسعه پایدار، این نمایشگاه را نمادی از توانمندی بانوان در عرصه‌های مختلف عمران و آبادانی کشور عنوان کرد و اظهار داشت: در این نمایشگاه بخشی از توانمندی‌ها و دستاوردهای زنان در صنعت آب و برق نیز ارائه شده که به‌صورت فکری و عملی در این صنعت اجرایی شده است.
وی افزود: این نمایشگاه نشان می‌دهد که برکت جمهوری اسلامی ایران، فضای خوبی برای فعالیت بانوان در کشور ایجاد شده است و حاصل آن عاید کل کشور می‌شود.
محمودی تصریح کرد: اگر ما وضعیت بانوان خود را با کشورهای همجوار خود مقایسه کنیم می‌بینیم که چنین نمایشگاهی اثبات و تائیدی بر توانمندی‌های زنان در ایران است.
وی افزود: امیدواریم این حرکت‌ها در آینده در عرصه‌های مختلف دانش و فناوری به نتایج بیشتری بینجامد، چرا که دانش جایی برای توقف ندارد و ما باید با قدرت ادامه دهیم.
محمودی با اشاره به نقش موثر در صنعت آب و برق گفت: هم‌اکنون بانوان در مجموعه وزارت نیرو جزء لاینفک برنامه‌ها هستند و نقش آنان نیز روز به روز در حال گسترش است.
وی افزود: به‌رغم اینکه برخی کارهای حوزه آب و برق سخت و خشن به نظر می‌رسد، اما بانوان در این مجموعه در کارهایی مانند راهبری و تعمیرات نیروگاه‌ها، بهره‌بردای خطوط آب و برق و تصفیه‌خانه‌های آب حضور پررنگی دارند.