دوشنبه,۲۷ آذر, ۱۳۹۶ | ۵۲ : ۱۱
خانه / دسته‌بندی نشده / با رعایت اصول عزت، حکمت و مصلحت از قراردادهای خارجی حمایت می‌کنیم
۱۳۹۶/۰۴/۲۳

با رعایت اصول عزت، حکمت و مصلحت از قراردادهای خارجی حمایت می‌کنیم

با رعایت اصول عزت، حکمت و مصلحت از قراردادهای خارجی حمایت می‌کنیم

یک عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی گفت که با توجه به مجوز برنامه ششم به دولت برای جذب سرمایه‌های خارجی، از قراردادهای نفتیس در این زمینه حمایت می‌کنیم.

به گزارش خبرانرژی, محمد خدابخشی اظهار کرد: در برنامه ششم توسعه دولت مجاز شده هر سال ۶۵ میلیارد دلار سرمایه خارجی جذب کند، بنابراین ما با رعایت سه اصل عزت، حکمت و مصلحت از قراردادهای خارجی در این زمینه از جمله قراردادهای نفتی حمایت می‌کنیم.

وی افزد: البته نظر نمایندگان باید مورد توجه قرار گیرد و نگرانی و دغدغه آنها درباره قراردادهای خارجی رفع شود. علاوه بر این مطابق قانون اساسی باید در زمان صلح از ظرفیت نیروهای مسلح برای عمران و آبادانی کشور استفاده کنیم.

نماینده مردم الیگودرز در مجلس با تاکید بر ضرورت توجه توامان به هدف گذاری برنامه ششم برای جذب سرمایه گذاری خارجی و استفاده از ظرفیت داخل یادآور شد: ما هم باید از ظرفیت مجموعه‌هایی مثل قرارگاه خاتم استفاده کنیم و هم برای جذب سرمایه خارجی طبق آنچه در برنامه ششم آمده، اقدام کنیم.

  

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>