دوشنبه,۲۷ آذر, ۱۳۹۶ | ۰۸ : ۰۸
خانه / گاز / بدون سهل انگاری به مراحل پایانی فازهای ۲۰ و ۲۱ نزدیک می شویم
۱۳۹۵/۱۱/۰۳
مدیر عامل شرکت ملی گاز:

بدون سهل انگاری به مراحل پایانی فازهای ۲۰ و ۲۱ نزدیک می شویم

بدون سهل انگاری به مراحل پایانی فازهای ۲۰ و ۲۱ نزدیک می شویم

معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران در حاشیه‌ی بازدید از روند پیشرفت فازهای ۲۰ و ۲۱ گفت: در سایه همدلی و هم‌فکری تمام نیروهای پرتلاش بتوانیم با استفاده از فرصت‌ها به طور شایسته استفاده نماییم و سرعت عمل را با ایمنی دقیق افزایش دهیم.

به گزارش خبرانرژی، حمیدرضا عراقی، مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران اظهار داشت: با توانمندی و یکپارچگی در بین کارکنان فازهای ۲۰ و ۲۱ پارس جنوبی، بتوانیم در آینده نزدیک این فازهای باقیمانده را به مرحله‌ی بهره‌‌برداری برسانیم و تمام موانع را مرتفع نماییم.

عراقی در ادامه افزود: همواره باید بتوانیم در شرایط بحرانی به طور بسیار مطلوب مدیریت نماییم و مدیران مجتمع گاز پارس جنوبی با داشتن تجارب ارزشمند همدلی را بین پیمانکاران محقق خواهند نمود.  معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران عنوان داشت: خوشبختانه با مشاهده‌ى روند تلاش و فعالیت‌های گسترده در این فازهای پارس جنوبی آرامش بسیار خوبی حکم‌فرما می‌باشد.

وی افزود: با یک مدیریت واحد و ایجاد یک هماهنگی و زمان‌بندی های لازم بتوانیم به یک نتیجه‌ى مطلوب دست یابیم.  عراقی با اشاره به پیشرفت بسیار گسترده در فازهای ۲۰ و ۲۱ عنوان داشت: با محوریت بازرس فنی مجتمع گاز پارس جنوبی در بین تمامی نیروهای پیمانکاری و شرکت نفت و گاز، هماهنگی ‌های خوبی محقق شده است که این مهم در روند پیشرفت بسیار تاثیرگذار خواهد بود.

حمیدرضا عراقی، مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران در پایان گفت: با دقت لازم، بدون سهل‌انگاری و کوتاهی و با نظارت دقیق مدیران و بازرس فنی مجتمع گاز پارس جنوبی بتوانیم به مراحل پایانی در فازهای ۲۰ و ۲۱ برسیم و بار دیگر شاهد افتخاری عظیم در شرکت ملی گاز ایران باشیم.