شنبه,۲۷ آبان, ۱۳۹۶ | ۱۲ : ۰۵
خانه / آب / برخورد تنبیهی به دلیل بدهی آب
۱۳۹۴/۰۲/۲۱

برخورد تنبیهی به دلیل بدهی آب

برخورد تنبیهی به دلیل بدهی آب

با توجه به مصرف بالای آب از سوی برخی مشترکان که تنها اقدام صورت گرفته دریافت هزینه آب بهاء می باشد، قطع آب چهار مدرسه دانش آموزی در منطقه پیکانشهر جای تامل و بررسی دارد.

به گزارش اژانس خبری انرژی،روز گذشته اسفندیار چهاربند مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران طی اظهاراتی اعلام کرد که آب چهار مدرسه در منطقه پیکانشهر به دلیل بدهی قطع شده است.

وی اظهار داشت: متاسفانه قطع آب به روی دانش آموزان، رفتاری غیراخلاقی و خلاف قانون است و دستور داده تا پیگیری های قانونی به عمل آمده و از رییس هیات مدیره شهرک پیکانشهر طرح شکایت شود.

علی قره باغی مدیر دفتر درآمد و انشعابات خاص شرکت تامین و تصفیه آب و فاضلاب تهران نیز در خصوص قطع آب چهار مدرسه در پیکانشهر، گفته که این شرکت مسئولیتی در جهت تامین آب آشامیدنی شهرک پیکانشهر ندارد.

وی اظهار داشت که این شرکت آب آشامیدنی این شهرک را تامین نمی کند و مسئولیت تامین آب آن را برعهده ندارد.

به گفته وی، مسئولان شرکت ایران خودرو آب خام را از آبفای استان تهران خریداری می کنند و فرآیند تصفیه و توزیع آب آشامیدنی شهرک پیکانشهر توسط مسئولان ایران خودرو انجام می شود.

وی تصریح کرده که این قبیل اقدامات تنبیهی در فعالیت های آبفای استان تهران جایی ندارد.

به نظر می رسد متولیان توزیع آب شهرک پیکانشهر در کنار قطع آب آشامیدنی دانش آموزان و کودکان فکری برای مدیریت مصرف مشترکان پرمصرف نیز نموده اند؟ و یا راهکار دیگری به غیر از قطع آب بر روی نونهالان این چهار مدرسه وجود نداشت؟