سه شنبه,۱ اسفند, ۱۳۹۶ | ۱۸ : ۰۳
خانه / نفت / بررسی نقش ساخت ۱۰ گروه کالای صنعت نفت در انتقال فناوری
۱۳۹۵/۰۱/۲۵
در پژوهشگاه نفت صورت می‌گیرد

بررسی نقش ساخت ۱۰ گروه کالای صنعت نفت در انتقال فناوری

بررسی نقش ساخت ۱۰ گروه کالای صنعت نفت در انتقال فناوری

با برگزاری همایش «صنعت نفت دانش‌بنیان» از سوی پژوهشگاه صنعت نفت، نقش ساخت ١٠ گروه کالاها و تجهیزات صنعت نفت در انتقال فناوری مورد بحث و بررسی قرار می‌گیرد.

 

به گزارش خبر انرژی،در راستای عمل به شعار سال مبنی بر «اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل»، پژوهشگاه صنعت نفت به عنوان قطب خلق و توسعه فناوری کشور اقدام به برگزاری همایش «صنعت نفت دانش‌بنیان، تبلور اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی» کرده است.

 

این همایش، روز شنبه ۲۸ فروردین ماه با حضور مقامات ارشد کشور و مسؤولان و مدیران صنعت نفت در مرکز همایش‌های بین‌المللی پژوهشگاه صنعت نفت برگزار خواهد شد.

 

این همایش دارای هفت پنل تخصصی در زمینه‌های نقش دانشگاه‌ها و مراکز تحقیقاتی در انتقال و توسعه دانش‌بنیادی فناوری در حوزه بالادست و پایین‌دست صنعت نفت، نقش شرکت‌های اکتشاف و تولید (E&P) و شرکت‌های پیمانکاری عمومی (GC) در انتقال و توسعه فناوری برای تحقق صنعت نفت دانش‌بنیان است.

 

نقش ساخت ١٠ گروه کالاها و تجهیزات صنعت نفت در انتقال و توسعه فناوری با مزیت تجاری- رقابتی از دیگر پنل‌های این همایش است که با رویکرد افزایش توان زنجیره ارزش صادرات خدمات فنی و مهندسی برگزار خواهد شد و در آن در خصوص مباحثی همچون اقدام‌های انجام شده در جهت اجرای پروژه ١٠ گروه کالا بحث و بررسی خواهد شد.