شنبه,۲۵ آذر, ۱۳۹۶ | ۱۸ : ۰۶
خانه / آب / برنامه نشست های تخصصی یازدهمین نمایشگاه آب و فاضلاب
۱۳۹۴/۰۷/۰۲
از سوی ستاد برگزاری اعلام شد؛

برنامه نشست های تخصصی یازدهمین نمایشگاه آب و فاضلاب

برنامه نشست های تخصصی یازدهمین نمایشگاه آب و فاضلاب

برنامه نشست‌های تخصصی و آیین پایانی یازدهمین نمایشگاه آب و تاسیسات آب و فاضلاب توسط ستاد برگزاری این نمایشگاه اعلامشد.
به گزارش آژانس خبری انرژی،به نقل از (پاون)، طبق اعلام ستاد برگزاری یازدهمین نمایشگاه بین‌المللی آب و تاسیسات آب و فاضلاب، پس از آغاز به‌کار این نمایشگاه از ساعت ۱۰ صبح روز شنبه ۴ مهرماه، نشست‌های تخصصی از نخستین روز این نمایشگاه از ساعت ۱۴ تا ۱۶ با موضوع “حکمرانی آب، چالش‌ها و راهکارها” و با حضور مدیرعامل شرکت مدیریت منابع آب کشور و مدیران دولتی و بخش خصوصی، انجمن‌ها، تشکل‌ها و شرکت‌های توانمند حوزه آب آغاز خواهد شد.
در بعد از ظهر روز دوم برگزاری نمایشگاه و از ساعت ۱۴ تا ۱۶، نشستی با حضور معاون وزیر نیرو در امور آب و آبفا و مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور با مدیران بخش دولتی و خصوصی با عنوان “نشست هم‌اندیشی چشم‌انداز فرصت‌های مشارکت بخش خصوصی در مدیریت آب و فاضلاب” برگزار خواهد شد.
در همین روز، نشستی نیز با حضور ۱۶ نفر از اعضای هیات آلمانی شرکت “ژرمن واتر” و نشست دومی با عنوان “انتقال فناوری و بحث سرمایه‌گذاری در حوزه آب و فاضلاب کشور” برگزار می‌شود.
در سومین روز برگزاری نمایشگاه، نشستی با عنوان نقش “مصوبات مجلس شورای اسلامی در صنعت آب و فاضلاب”، از ساعت ۱۰ تا ۱۲ وزیر نیرو، معاون حقوقی، امور مجلس و پشتیبانی، معاون وزیر در امور آب و آبفا، مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور، مدیرعامل شرکت مدیریت منابع آب کشور و نمایندگان کمیسیون‌های تخصصی آب و کشاورزی، عمران و برنامه و بودجه در نشستی با بخش خصوصی، انجمن‌ها و تشکل‌ها و سندیکاها شرکت خواهند کرد و وضعیت صنعت و نیاز به حمایت‌ها در این نشست مطرح می‌شود تا مصوبات جدید در راستای پیشرفت و توسعه صنعت آب و فاضلاب کشور تصویب شود.
چهارمین نشست در آخرین روز برگزاری نمایشگاه با عنوان “حمایت از ساخت داخل و توسعه صادرات خدمات فنی و مهندسی و کالا” از ساعت ۱۰ تا ۱۲ با حضور قائم‌مقام وزیر نیرو، مدیران بخش خصوصی و انجمن‌ها و تشکل‌ها، برگزار خواهد شد. این نشست سیاست‌های وزارت نیرو در خصوص هدایت و حمایت از صنایع داخلی،‌ برای صدور کالا و خدمات فنی و مهندسی به سایر کشورها را مورد نقد و بررسی قرار خواهد داد.
آئین اختتامیه یازدهمین دوره نمایشگاه نیز راس ساعت ۱۵ روز سه‌شنبه ۷ مهرماه با گزارش رییس ستاد برگزاری جشنواره و نمایشگاه‌های صنعت آب و برق در خصوص مراحل و چگونگی برگزاری یازدهمین نمایشگاه بین‌المللی آب و تاسیسات آب و فاضلاب آغاز خواهد شد.
در این مراسم، “رحیم میدانی” معاون وزیر نیرو در امور آب و آبفا و سپس “حمید چیت‌چیان” وزیر نیرو سخنرانی خواهند داشت.
در ادامه برنامه هنری خندوانه توسط رامبد جوان، تهیه‌کننده و مجری این مجموعه که کمپین “قطره‌قطره” را با موضوع آب راه‌اندازی کرده است، اجرا خواهد شد؛ و در پایان، قرائت بیانیه کمیته داوران و اهدای لوح برتر به منتخبین نمایشگاه، حسن ختام یازدهمین نمایشگاه بین‌المللی آب و تاسیسات آب و فاضلاب را رقم خواهد زد.