شنبه,۲۵ آذر, ۱۳۹۶ | ۴۰ : ۰۲
خانه / آب / بزرگترین آب شیرین کن روستایی خلیج فارس افتتاح شد
۱۳۹۴/۰۶/۱۱

بزرگترین آب شیرین کن روستایی خلیج فارس افتتاح شد

بزرگترین آب شیرین کن روستایی خلیج فارس افتتاح شد

بزرگترین آب شیرین کن روستایی خلیج فارس با ظرفیت چهار هزار متر مکعب با حضور استاندار هرمزگان و ستار محمودی قائم مقام وزیر نیرو در روستای کووه ای جزیره قشم افتتاح شد.

 

به گزارش آژانس خبری انرژی، ستار محمودی قائم مقام وزیر نیرو در مراسم افتتاح این پروژه با بیان اینکه اجرای چنین طرح هایی پیام آور رفاه و بهداشت برای جامعه است، عنوان کرد: دولت با تمام توان و تلاش در مناطق مختلف به مردم خدمات ارائه می دهد که یکی از اولی ترین آنها آب است.

 

وی ادامه داد: دولت از طریق وزارت نیرو سالانه ۲۰ میلیارد تومان صرف هزینه ما به تفاوت خرید آب از آب شیرین کن ها می کند که کار مهمی است.

 

قائم مقام وزیر نیرو افزود: با کمک استاندار هرمزگان و مقامات استانی تلاش می کنیم در سال های آینده کل روستاهای قشم را آبرسانی کنیم.

 

جاسم جادری استاندار هرمزگان نیز در این مراسم، بیان کرد: همه دلسوزان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در هر جایگاهی به فکر مردم و در جهت خدمت رسانی به مردم تلاش می کنند.

 

وی ادامه داد: تمامی ارکان نظام مقدس جمهوری اسلامی به تاسی از آموزه های دین مبین اسلام و براساس رهنمودهای مقام معظم رهبری برای خدمت به مردم تلاش می کنند و مردم مستحق هرگونه خدمت رسانی هستند.

 

استاندار هرمزگان با بیان اینکه دولت گرفتاری ها و مشکلات زیادی دارد و اعتبارات هم محدود است، افزود: وزارت نیرو همه تلاش خود را برای برخورداری مردم از امکانات آب و برق به کار گرفته است.

 

جادری در ادامه با اشاره به توصیه رهبر معظم انقلاب اسلامی مبنی بر این که هرکس میان شیعه و سنی اختلاف ایجاد کند، دشمن شیعه و سنی است، خاطرنشان کرد: خوشبختانه در استان هرمزگان مردم شیعه و سنی در کنار هم زندگی تاریخی و مسالمت آمیز داشته اند.