دوشنبه,۲۹ آبان, ۱۳۹۶ | ۴۴ : ۰۴
خانه / دسته‌بندی نشده / بنزین فعلا گران نمی‌شود
۱۳۹۴/۰۲/۲۸

بنزین فعلا گران نمی‌شود

بنزین فعلا گران نمی‌شود

یک مقام مسئول در شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی، تغییر در سهمیه‌های بنزین تا پایان سال جاری را منتفی اعلام کرد و گفت: دولت فعلا برنامه‌ای برای افزایش قیمت این فرآورده نفتی اعلام نکرده است.

به گزارش اژانس خبری انرژی،محسن روحانی با رد ابلاغ برنامه جدید تغییر در سهمیه بنزین خودروهای شخصی و عمومی گفت: تاکنون هیچ گونه مصوبه و یا بخشنامه‌ای از سوی وزارت نفت و دولت به منظور تغییر سهمیه‌ها و قیمت فروش بنزین به شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ابلاغ نشده است.

مدیر سامانه هوشمند سوخت شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران با اعلام اینکه در صورت ابلاغ دولت و یا وزارت نفت از نظر فنی امکان تغییر سهمیه و یا قیمت عرضه بنزین در جایگاه در سامانه هوشمند سوخت وجود دارد، تصریح کرد: هم اکنون قابلیت های متعدد فنی و عملیاتی برای این سامانه هوشمند طراحی و عملیاتی شده است.

سید ناصر سجادی مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران هم در واکنش به احتمال تغییرات جدید بهاری در سهمیه و قیمت بنزین نیمه یارانه ای و آزاد عرضه شده به مردم، گفت: پیش بینی می شود تا پایان سال جاری تغییری در سهمیه‌های بنزین خودروها اعمال نشود.