شنبه,۲۵ آذر, ۱۳۹۶ | ۴۱ : ۰۲
خانه / برق / بهره‌برداری از ۱۲ پروژه برق‌رسانی در استان‌های فارس و بوشهر
۱۳۹۵/۱۱/۰۹

بهره‌برداری از ۱۲ پروژه برق‌رسانی در استان‌های فارس و بوشهر

بهره‌برداری از ۱۲ پروژه برق‌رسانی در استان‌های فارس و بوشهر

۱۲ پروژه مهم برق‌رسانی در استان‌های فارس و بوشهر در طلیعه سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی توسط برق منطقه‌ای فارس وارد مدار می‌شود.

 

به‌گزارش خبرانرژی، هم‌زمان با فرارسیدن سی و نهمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و با همت و تلاش کارکنان شرکت برق منطقه‌ای فارس، با احداث و راه اندازی ۱۲ پروژه مهم برق‌رسانی در استان‌های فارس و بوشهر با اعتباری معادل ۳۱ میلیارد و ۱۹۰ میلیون تومان، شرایط جدیدی در جهت تحقق برق پایدار و مطمئن در استان‌های فارس و بوشهر ایجاد خواهد شد.

صنعت برق فارس همچون سال‌های گذشته در برای تحقق اهداف وزارت نیرو، با استفاده بهینه از ظرفیت‌های معنوی، انسانی و علمی، در دستیابی به برق مطمئن و پایدار، گام‌های اساسی بر داشته است و به عنوان یکی از زیر بنایی ترین صنایع کشور، نوید به ثمر نشستن ۱۲ پروژه برق رسانی، احداث و افزایش ظرفیت پست‌ها و احداث خطوط در سطوح ولتاژ مختلف با اعتباری معادل ۳۱ میلیارد و ۱۹۰ میلیون تومان را می‌دهد که از افتخارات شرکت برق منطقه‌ای فارس است.

 گفتنی است به شکرانه فرارسیدن سی و نهمین بهار انقلاب اسلامی، بهره‌برداری از پروژه‌های یاد شده، ضمن افزایش خدمات‌رسانی به مردم استان‌های پهناور فارس و بوشهر، تأمین برق مطمئن و پایدار را به ارمغان خواهد آورد.

منبع : ایلنا