دوشنبه,۲۷ آذر, ۱۳۹۶ | ۴۵ : ۰۶
خانه / برق / بهره برداری از ۳۴۰ میلیارد ریال طرح برقی تهران بزرگ در دهه فجر
۱۳۹۵/۱۱/۰۹

بهره برداری از ۳۴۰ میلیارد ریال طرح برقی تهران بزرگ در دهه فجر

بهره برداری از ۳۴۰ میلیارد ریال طرح برقی تهران بزرگ در دهه فجر

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ از بهره برداری از چندین طرح با اعتباری افزون بر ۳۴۰ میلیارد ریال در دهه فجر خبر داد.

به گزارش خبرانرژی به نقل از شرکت توزیع برق تهران بزرگ، «حسین صبوری» افزود: این شرکت با هدف ساخت و بهینه سازی ۴۲ کیلومتر خط فشار متوسط، ۴۹۶ کیلومتر خط شبکه فشار ضعیف و همچنین ۱۳۰ دستگاه پُست فشار متوسط برای اجرای طرح های توسعه و بهینه سازی شبکه های فشار متوسط، فشار ضعیف و همچنین پست فشار متوسط اقدام می کند.

به گفته وی، در ایام الله دهه فجر بهره برداری از طرح های مانیتورینگ پارامترهای الکتریکی فیدرهای ۵۶ دستگاه پست فوق توزیع، سامانه قرائت از راه دور مشترکان ولتاژ اولیه با نصب دو هزار مودم هوشمند و تهیه نرم افزار آن آغاز می شود.
صبوری اضافه کرد: نصب ۳۲ کیلو وات ساعت سامانه انرژی خورشیدی با هدف افزایش بهره وری و حفظ محیط زیست، تجهیز هفت دستگاه عیب یاب فشار متوسط و فشار ضعیف و ۲۴ دستگاه از خودروهای مانور شرکت از دیگر طرح ها در این زمینه است.
به گزارش ایرنا، شرکت توزیع برق تهران بزرگ از شرکت های مهم خاورمیانه با چهار میلیون و ۳۰۰ هزار مشترک و یک هزار و ۲۰۰ پست ۲۰ کیلوولت زمینی است.
این شرکت با برخورداری از یک سوم خطوط ۲۰ کیلوولت کشور، سالیانه نزدیک به ۲۰۰ هزار انشعاب برق واگذار می کند.

 

منبع: ایرنا