سه شنبه,۱ اسفند, ۱۳۹۶ | ۰۵ : ۰۳
خانه / نفت / تحقق ١٠٠ درصدی برنامه های تولید در شرکت نفت و گاز آغاجاری
۱۳۹۴/۰۲/۲۷
در سال 93 انجام شد

تحقق ١٠٠ درصدی برنامه های تولید در شرکت نفت و گاز آغاجاری

تحقق ١٠٠ درصدی برنامه های تولید در شرکت نفت و گاز آغاجاری

مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز آغاجاری گفت: برنامه های این شرکت در زمینه تولید نفت، گاز خشک، مایعات گازی و نفتا پارسال ١٠٠ درصد محقق شد.

به گزارش اژانس خبری انرژی، محمد باورساد، با بیان این مطلب، افزود: در چارچوب برنامه های شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب و افزایش بهره وری سازمان، اقدامهای مهم دیگری نیز در این سال انجام شد که مهمترین آنها صیانت از مخازن هیدروکربنی با تزریق گاز به برخی میدانهای نفتی با هدف نگهداشت توان تولید، بهینه سازی عملیات تولید و فرآورش نفت و گاز بوده است.

وی تعمیرات اساسی توربینها ،کمپرسورها و مولدهای برقی، ساخت قطعات مورد نیاز با اولویت استفاده از توانمندیهای داخلی، حمایت از طرحهای پژوهشی ارائه شده از سوی کارکنان، رعایت استانداردهای سامانه مدیریت یکپارچه و تمدید گواهینامه های معتبر بین المللی مربوط، پیگیری و اجرای ١٣۶ پروژه سرمایه ای به ارزش ٨٧,٧٩۶ میلیارد ریال را بخش دیگری از اقدامهای این شرکت آغاجاری در سال ٩٣ برشمرد.

شرکت بهره برداری نفت و گاز آغاجاری از شرکتهای زیر مجموعه شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب است که در گستره ای به وسعت ٢۵ هزار کیلومتر مربع در استان خوزستان و بخشهایی از استان بوشهر و کهگیلویه و بویر احمد راهبری هشت میدان نفتی کرنج، پرنج ، آغاجاری، پارسی، پازنان، رگ سفید، مارون و رامشیر را برعهده دارد.