چهارشنبه,۲۷ دی, ۱۳۹۶ | ۲۰ : ۰۲
خانه / Social media / ترامپ و نتانیاهو در مقابله با صنعت نفت ایران، ایزوله می شوند
۱۳۹۵/۱۲/۰۲

ترامپ و نتانیاهو در مقابله با صنعت نفت ایران، ایزوله می شوند

ترامپ و نتانیاهو در مقابله با صنعت نفت ایران، ایزوله می شوند

معاون امور بین الملل و بازرگانی وزارت نفت گفت: شرکت‌های خارجی بیش از ما علاقه‌مند به همکاری در صنعت نفت ایران هستند لذا ما خوشبینیم که تا ۳ ماه آینده قراردادها منعقد می‌شوند.

به گزارش خبرانرژی، امیرحسین زمانی نیا معاون امور بین الملل و بازرگانی وزیر نفت در گفت و گو با ایلنا،  درباره تمهیدات اندیشیده شده از سوی ایران برای مقابله با تحرکات ترامپ و لابی های صهیونیست ها علیه ایران در جلوگیری از ورود شرکت های بین المللی به حضور در صنعت نفت ایران اظهار داشت: ما یک سال است که به طور مداوم و شبانه روزی با شرکت های خارجی مذاکره می کنیم و اظهار علاقه آنها برای ورود به صنعت نفت ایران بسیار بیشتر از ماست.

وی افزود: من بسیار خوشبینم که تا ۲ و یا ۳ ماه آینده اولین قرارداد بزرگ را منعقد می کنیم و به تدریج نیز بقیه قراردادد ها بسته می شود.

زمانی نیا تصریح کرد: برجام این فرصت را به ما داده که علی‌رغم تحرکات لابی‌های صهیونیست‌ها و نتانیاهو هرکس مفاد آن را رعایت نکند ایزوله می شود.

وی ادامه داد: نتانیاهو سعی کرد که در روند مذاکرات برجام اخلال به وجود بیاورد ولی موفق نشد و اکنون نیز موفق نخواهد شد زیرا ثبات سیاسی و امنیتی که در ایران وجود دارد پروژه های ما را جذاب می کند. ما این موضوع را در مذاکرات با شرکت های خارجی به وضوح دریافته‌ایم.

  

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>