یکشنبه,۲۶ آذر, ۱۳۹۶ | ۳۸ : ۱۱
خانه / نفت / تعامل شرکت ملی نفت با انجمن اروپایی EAGE گسترش می‎یابد
۱۳۹۵/۱۱/۰۶

تعامل شرکت ملی نفت با انجمن اروپایی EAGE گسترش می‎یابد

تعامل شرکت ملی نفت با انجمن اروپایی EAGE گسترش می‎یابد

به منظور افزایش تعامل با انجمن زمین‎شناسی و مهندسی اروپا (EAGE) دفتر این انجمن در ساختمان مدیریت اکتشاف شرکت ملی نفت ایران بازگشایی شد.

به گزارش خبرانرژی، دفتر انجمن زمین شناسی و مهندسی نفت اروپا (EAGE) امروز (پنجم بهمن ماه) در حاشیه نخستین روز برگزاری کنفرانس ملی ژئومکانیک نفت، در ساختمان مدیریت اکتشاف شرکت ملی نفت ایران بازگشایی شد و آغاز بکار کرد.

سیدصالح هندی، مدیر امور اکتشاف شرکت ملی نفت ایران در این زمینه گفت: همکاری با مجامع علمی داخل و خارج از کشور در دستور کار این مدیریت قرار دارد و به این منظور برآنیم همکاری های خود را با انجمن EAGE به عنوان یکی از معتبرترین انجمن های علمی جهان توسعه دهیم.

وی با بیان این که این انجمن از قبل در ایران فعالیت داشته است، افزود: با توجه به برنامه های مشترک کاری تعریف شده بین مدیریت اکتشاف و انجمن EAGE، دفتر این انجمن راه اندازی شد و امیدواریم تداوم این همکاری ها منافع صنعت نفت کشور را تامین کند.

هندی درباره برنامه های مشترک کاری طرفین گفت: برگزاری کارگاه ها و المپیادهای علمی مشترک در رابطه با زمین شناسی، ژئوفیزیک و … و همچنین برگزاری اردوها و تورهای زمین شناسی با مخاطبان خارج از کشور (ژئوتوریسم) برای دانشگاه‎ها و علاقه‎مندان به بحث زمین شناسی ایران از جمله این برنامه هاست که بر اساس آن، فعالیت های علمی بر عهده مدیریت اکتشاف و فعالیت های اجرایی بر عهده انجمن خواهد بود.

منبع: شانا