جمعه,۳ آذر, ۱۳۹۶ | ۲۲ : ۰۷
خانه / نفت / تغییر سهمیه‌بندی سوخت خودروها تا پایان سال منتفی است
۱۳۹۴/۰۲/۱۹
مدیرعامل پخش فرآورده‌های نفتی اعلام کرد

تغییر سهمیه‌بندی سوخت خودروها تا پایان سال منتفی است

تغییر سهمیه‌بندی سوخت خودروها تا پایان سال منتفی است

مدیرعامل پخش فرآورده‌های نفتی گفت: ما مجری سیاست‌های دولت در زمینه قیمت و سهمیه‌بندی هستیم و فعلا هیچ برنامه‌ای برای تغییر سهمیه‌بندی سوخت خودروها تا پایان سال وجود ندارد.

به گزارش اژانس خبری انرژی،سید ناصر سجادی گفت: در سال جاری آماده‌ی افزایش صادرات مازاد فرآورده‌های نفتی به کشور‌های همسایه هستیم.

سجادی گفت: تا کنون ٧٠ قطعه زمین کوچک با مشارکت شهرداری در حال در اختیار گرفتن است که قرار است از طریق شرکت سرمایه گذاری صنعت نفت و تحت برند این شرکت در تهران احداث شود.

سجادی با اشاره به استقبال این شرکت از سرمایه گذاران در این بخش گفت: با توجه به بازدیدی که از نمایشگاه انجام دادیم، با شرکتهایی مواجه شدیم که سازنده جایگاههای سیار تک تلمبه هستند.

وی گفت: این جایگاه ها برای مواقع خاص در زمان اوج سفرهای مردمی، ایجاد بحران و … مورد استفاده قرار می گیرد؛ اما ساخت جایگاههای ثابت تک تلمبه مدنظر این شرکت است.

مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی از رشد بیش از ٢۵ درصدی بانکرینگ در سال گذشته نام برد و گفت: در نظر داریم بانکرینگ (سوخترسانی به کشتی ها) را در سال جاری نیز افزایش بخشیم.

وی با بیان اینکه به همین منظور برای بخش خصوصی تخفیفهایی را قائل شده ایم، گفت: بانکرینگ مجموعه ای از عملیات مختلف است و تا بخشی که به این شرکت و ارائه سوخت مربوط می شود، سعی می کنیم به نحو احسن آن را انجام و تمهیدات لازم را فراهم کنیم.