جمعه,۲۹ دی, ۱۳۹۶ | ۰۴ : ۱۱
خانه / نفت / توزیع بیش از سه میلیون و ۷۵۵ هزار لیتر فرآورده از انبار نفت گیلان
۱۳۹۵/۱۲/۰۴

توزیع بیش از سه میلیون و ۷۵۵ هزار لیتر فرآورده از انبار نفت گیلان

توزیع بیش از سه میلیون و ۷۵۵ هزار لیتر فرآورده از انبار نفت گیلان

همزمان با بارش برف و برودت هوای اخیر، بارگیری و توزیع سه میلیون و ۷۵۵ هزار لیتر فرآورده های نفتی از انبار نفت شهید بهمنی مقدم رشت به اقصی نقاط استان انجام شد.

به گزارش خبرانرژی، رئیس تامین وتوزیع منطقه گفت: با ذخیره سازی فرآورده های نفتی از ابتدای سال، سوخترسانی در کلیه جایگاههای عرضه سوخت و پمپ بنزین های استان در سرمای اخیر بدون وقفه انجام شد.

علی فخاری راد افزود: عملیات سوخترسانی از انبار نفت زیر بارش و نشست برف ادامه داشته و طی دو روز جمعه و شنبه (۲۹و ۳۰ بهمن ماه ) و در ارتفاع نیم متری برف ادامه داشت و مجموعاً سه میلیون و ۷۲۵ هزار لیتر از این مرکز سوخترسانی بارگیری و ارسال شد .

فخاری راد تصریح کرد: بیشترین حجم بارگیری مربوط به فرآورده بنزین معمولی با دو میلیون و ۴۴۵ هزار و ۳۰۰ لیتر بوده و نفتگاز غیرنیروگاهی نیز ۷۷۴ هزار لیتر در مرتبه دوم قرار داشت .

به گفتی وی ، طی دو روز برفی بنزین سوپر ۱۹۵ هزار لیتر ، نفت سفید ۱۲۴ هزار لیتر و نفتکوره ۱۸۷ هزار لیتر در انبار شهید بهمنی مقدم رشت بارگیری و به مجاری مصرف منتقل شد .

این مقام مسئول در پایان گفت: عملیات سوخترسانی به نیروگاههای سیکل ترکیبی رشت و پره سر نیز در این ایام بدون وقفه ادامه داشته و مجموعاً پنج میلیون و ۷۱۱ هزار لیتر نفتگاز از طریق خطوط لوله و نفتکش به این دو نیروگاه تامین کننده ی برق استان ارسال شده است .

منبع: ایلنا

  

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>