دوشنبه,۳۰ بهمن, ۱۳۹۶ | ۳۴ : ۰۷
خانه / نفت / تولید مستمر روزانه سه میلیون لیتر بنزین از پالایشگاه نفت بندرعباس
۱۳۹۶/۰۲/۱۵

تولید مستمر روزانه سه میلیون لیتر بنزین از پالایشگاه نفت بندرعباس

تولید مستمر روزانه سه میلیون لیتر بنزین از پالایشگاه نفت بندرعباس

معاون شرکت پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران با اشاره به بهره برداری از واحد بنزین سازی پالایشگاه نفت بندرعباس، از تولید مستمر روزانه سه میلیون لیتر بنزین از این پالایشگاه خبر داد.

به گزارش خبرانرزی به نقل از ایسنا، شاهرخ خسروانی  با بیان اینکه به واحد بنزین سازی پالایشگاه نفت بندرعباس حدود ۱۰ روز گذشته  خوراک تزریق شد و این واحد در سرویس قرار گرفت، اظهار کرد: واحد بنزین سازی پالایشگاه نفت بندرعباس شرایط مطلوبی دارد و روزانه  سه میلیون لیتر  بنزین از این پالایشگاه تولید می شود.

وی ادامه داد: تولید مستمر بنزین از این پالایشگاه  ادامه دارد.

معاون شرکت پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران در ادامه با اشاره به ساخت دو سکو در اسکله ماهشهر گفت: برای برگزاری مناقصه ساخت بازوهای بارگیری  سکوهای ۵ و ۶ اسکله ماهشهر  اقدام شده است. این مناقصه بین شرکت های داخلی برگزار می شود.

خسروانی تاکید کرد: البته تعداد سازندگان بازوهای بارگیری در ایران زیاد نیست و مناقصه به صورت محدود برگزار می شود.

به گزارش ایسنا، خسروانی پیش از این به ایسنا اعلام کرده بود  ظرفیت بارگیری فعلی اسکله ماهشهر با  ۴ اسکله یک میلیون و ۴۰۰ هزار تن است با ساخته شدن اسکله های  ۵ و ۶ به دو میلیون تن در ماه می رسد

 

  

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>