سه شنبه,۱ اسفند, ۱۳۹۶ | ۱۹ : ۰۳
خانه / آب / تکمیل آب‌ و فاضلاب مسکن‌ مهر پرند عملی شد
۱۳۹۵/۰۱/۲۹

تکمیل آب‌ و فاضلاب مسکن‌ مهر پرند عملی شد

تکمیل آب‌ و فاضلاب مسکن‌ مهر پرند عملی شد

واحد‌های مسکن مهر پرند که بخش اعظمی از پرند ‌را دربرگرفته مدت‌ها به دلیل محقق‌نشدن وعده‌های مسوولان، نداشتن امکانات زیربنایی مانند آب و برق بدون سکنه مانده بود اما در آخرین اظهار نظر مسوولان آبی این وعده‌ها تحقق یافته و دیگر مشکلی در زمینه تامین آب و فاضلاب مسکن مهر وجود ندارد.

 

به گزارش خبر انرژی، پروژه مسکن مهر در دولت قبل کلید خورد اما بعد از مدتی با بی مهری مسوولان روبرو شد که در نهایت با تاکید مقام معظم رهبری در دولت یازدهم مجددا مورد توجه قرار گرفت.

 

این پروژه که از نظر تامین منابع آب‌و‌فاضلاب با مشکلات زیادی روبرو بود، اخیرا به‌گفته محمد پرورش، مدیرعامل آب و فاضلاب استان تهران دیگر واحدهای مسکن مهر استان مشکل تامین آب و فاضلاب ندارند و مشکلات آن‌ها برطرف شده است.

 

وی با بیان‌این‌که سال گذشته قرار بود مشکل آب و فاضلاب مسکن مهر تهران تا پایان سال حل شود افزود: جلساتی با مسوولان مسکن مهر تهران برگزار و مشخص شد که در پرند و پردیس مشکلی برای ارائه خدمات آب و فاضلاب وجود ندارد و قول ما پابرجاست.

 

مدیرعامل آب و فاضلاب استان تهران اظهار کرد: هر جایی که در پرند و پردیس به خدمات آب و فاضلاب نیاز باشد، مشکلی نداریم اما در این دو منطقه انشعاب‌ها شخصی نیست و بیش‌تر به صورت مجتمع و تعاونی دریافت می‌شود و ما نیز برای خدمت‌رسانی آماده‌ایم.

 

پرورش با بیان‌اینکه در شهر جدید پردیس در دو یا سه حوزه مسوولیت با شهرهای جدید است، ولی در جاهای دیگر آماده ارائه خدمات هستیم، گفت: زیرساخت‌های حوزه آب و فاضلاب فراهم شده به‌طوری‌که در شهر پرند تصفیه‌خانه فاضلاب در سه ماه آینده به بهره‌برداری می‌رسد و در حال حاضر نیز برای جمع‌آوری و انتقال فاضلاب به طور موقت مشکلی نداریم.