سه شنبه,۲۶ دی, ۱۳۹۶ | ۲۰ : ۰۸
خانه / Social media / جزئیات لیست دوم شرکت های حاضر در مناقصه نفتی ایران
۱۳۹۵/۱۱/۲۶

جزئیات لیست دوم شرکت های حاضر در مناقصه نفتی ایران

جزئیات لیست دوم شرکت های حاضر در مناقصه نفتی ایران

مدیر برنامه‌ریزی تلفیقی شرکت ملی نفت با اشاره به تهیه لیست دوم شرکت‌های مورد تایید برای حضور در مناقصه نفتی ایران اظهار کرد: شرکت BP هنوز مدارک خود را ارسال نکرده است.

به گزارش خبرانرژی، کریم زبیدی در مورد ارسال مدارک توسط شرکت‌های بین‌المللی برای حضور در مناقصات نفتی ایران، اظهار کرد: برخی از شرکت‌ها در زمانی که تعیین شده بود مدارک خود را ارسال کردند و یک لیست از آنها تهیه شد، اما از آنجایی که مدارک برخی از این شرکت‌ها کامل نبود از آنها خواسته شد تا مجددا مدارک خود را ارسال کنند.

وی با بیان این‌که در لیست نخست ۲۹ شرکت تایید صلاحیت شدند در مورد لیست دوم، تصریح کرد: تاکنون با چهار شرکت روسی و یک شرکت ژاپنی مذاکره شده و از آن ها خواسته شده مدارک خود را ارسال کرنند. البته هنوز زمانی برای اتمام مهلت این شرکت‌ها تعیین نشده است. همچنین زمان دقیق برگزاری مناقصات مشخص نیست.

مدیر برنامه‌ریزی تلفیقی شرکت ملی نفت در پاسخ به این سوال که آیا شرکت BP مدارک خود را برای حضور در مناقصات نفتی ارسال کرده است یا خیر، ادامه داد: این شرکت هنوز مدارک خود را ارسال نکرده است. البته مذاکرات و تعامل خود را با ایران قطع نکرده‌اند.

زبیدی به این سوال که چنانچه شرکت BP مدارک خود را برای مناقصه ارسال نکند از حضور در مناقصات نفتی ایران حذف خواهد شد نیز پاسخ داد: شرکت BP شرکت بزرگی است و نمی‌توان آن را به راحتی کنار گذاشت، اما برگزاری مناقصات هم قوانین خاص خود را دارد.

منبع: ایسنا

  

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>