یکشنبه,۱ بهمن, ۱۳۹۶ | ۴۳ : ۱۱
خانه / نفت / حضور کارشناسان مناطق نفتخیز جنوب در نمایشگاه نفت
۱۳۹۴/۰۲/۱۳

حضور کارشناسان مناطق نفتخیز جنوب در نمایشگاه نفت

حضور کارشناسان مناطق نفتخیز جنوب در نمایشگاه نفت

رئیس روابط عمومی شرکت ملی مناطق نفتخیز از حضور هدفمند پنج تیم کارشناسی این شرکت در بیستمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی خبر داد.

به گزارش اژانس خبری انرژی،فرهاد فروتن با بیان این که کارشناسان این شرکت با هدف شناسایی و ارزیابی منابع تامین کالا، و آشنایی با دستاوردها و قابلیتهای سازندگان داخلی در نمایشگاه حضور خواهند یافت، افزود: کمک به ایجاد بستری مناسب برای ارتباط اثر بخش با سازندگان تجهیزات صنعت نفت و بهبود فرآیند تدارک و تامین کالای مناطق نفتخیز جنوب در راستای دستیابی به اولویتهای طرح شده از سوی وزیر نفت، از دیگر وظایف این گروههای کارشناسی این شرکت است.
وی افزود: متخصصان اعزامی مناطق نفتخیز جنوب در پنج رشته تخصصی برق و ابزار دقیق، ماشین آلات فرآیندی و توربین، پمپ و کمپرسور، اقلام حفاری، اقلام شیمیایی و پلیمری و عمومی و لوله و اتصالات از آخرین دستاوردها و قابلیتهای صنعتی شرکتهای داخلی و بین المللی فعال در این حوزه ها بازدید به عمل می آورند.

بیستمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی از ١۶ تا ١٩ اردیبهشت ماه امسال در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران برگزار خواهد شد.