دوشنبه,۳۰ بهمن, ۱۳۹۶ | ۲۰ : ۰۹
خانه / نفت / حضور ۶۳۴ شرکت خارجی در نمایشگاه نفت ایران/ بازگشت شرکت‌های معتبر بین‌المللی
۱۳۹۵/۰۲/۰۷
تاثیربرجام بر حضور جهانی در صنعت نفت ایران

حضور ۶۳۴ شرکت خارجی در نمایشگاه نفت ایران/ بازگشت شرکت‌های معتبر بین‌المللی

حضور ۶۳۴ شرکت خارجی در نمایشگاه نفت ایران/ بازگشت شرکت‌های معتبر بین‌المللی

مدیر بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی ایران از حضور ۶۳۴ شرکت‌ خارجی در این رویداد که نخستین نمایشگاه صنعت نفت ایران پس از برجام است و همچنین بازگشت برخی شرکت‌های بین‌المللی معتبر به این نمایشگاه خبر داد.

 

به گزارش خبر انرژی، محمد ناصری، مدیر بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی گفت: فعالیت های بین المللی جهت ثبت نام شرکت های خارجی از شهریورماه سال گذشته آغاز شد. وی با اشاره به این‌که کل فضای سرپوشیده ناخالص نمایشگاه بیست و یکم ۸۰ هزار مترمربع است که در مقایسه با فضای مشابه ۷۰ هزار مترمربع در سال گذشته، حاکی از افزایش ۱۰ هزار مترمربعی است، ادامه داد: این امر در نتیجه زیر بار بردن سالن های ۲۰، ۲۱ و ۲۲ و سری کامل ۲۶ و ایجاد سالن های جدید B38 و C38 است.

 

ناصری با تاکید بر این‌که تعداد شرکت کنندگان نمایشگاه بیست و یکم بیش تر از سال های گذشته است، گفت: تا کنون ۹۹۶ شرکت داخلی، ۶۳۴ شرکت خارجی و ۱۵۷ نمایندگی شرکت های خارجی فرآیند ثبت نام خود را تکمیل کرده و جانمایی شده اند. یعنی در مجموع ۷۹۱ شرکت ارزی جانمایی شده اند، که این تعداد نسبت به سال گذشته ۲۴۵ غرفه افزایش داشته است.

 

به گفته مدیر بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی ایران، بیش از ۳۵ کشور خارجی در این نمایشگاه حضور دارند. امسال شاهد حضور پاویون کشورهای چین، کره جنوبی، ترکیه، آلمان، اسپانیا، ایتالیا، فرانسه، اتریش و فنلاند در سالن های ۳۵ و ۳۸ نمایشگاه هستیم.

 

امسال شماری از شرکت های معتبر بین المللی بعد از سال ها، دوباره در نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی شرکت می کنند.