چهارشنبه,۲۷ دی, ۱۳۹۶ | ۱۵ : ۰۲
خانه / Social media / دبیر کنفرانس آزمونهای غیرمخرب: آزمونهای غیرمخرب در نفت و پتروشیمی انجام شود
۱۳۹۵/۱۲/۰۸

دبیر کنفرانس آزمونهای غیرمخرب: آزمونهای غیرمخرب در نفت و پتروشیمی انجام شود

دبیر کنفرانس آزمونهای غیرمخرب: آزمونهای غیرمخرب در نفت و پتروشیمی انجام شود


دبیر چهارمین کنفرانس بین المللی آزمونهای غیرمخرب ایران گفت: آزمونهای غیرمخرب در بسیاری حوزه ها همچون حمل و نقل ریلی، حمل ونقل هوایی، نفت، گاز، پتروشیمی و نیز ایمنی شهری به کار گرفته شود.


به گزارش خبرانرژی، اسد باباخانی در “چهارمین کنفرانس بین المللی آزمونهای غیرمخرب ایران” اظهار کرد: این کنفرانس طی روزهای ۸ و ۹ اسفندماه با حضور اساتید دانشگاه، صاحبان شرکتهای مرتبط با آزمونهای غیرمخرب برگزار می شود.

وی افزود: در کنفرانس آزمونهای غیرمخرب (NDT) بیش از ۱۲۴ مقاله دراین کنفرانس ارایه شده است که ۷۱ مقاله طی امروز و فردا به صورت شفاهی و پوستر ارایه می شود. در بخش نمایشگاهی نیز ۲۵ شرکت تامین کننده تجیهیزات، دستاوردهای خود را عرضه می کنند.

دبیر چهارمین کنفرانس بین المللی آزمونهای غیرمخرب ایران با بیان اینکه طی برگزاری کنفرانس میزگردهایی با حضور مدیران ارشد و عالی رتبه کشوری و نیز بخش خصوصی برگزارمی شود گفت: فعالان این عرصه در این میزگردها در حوزه حمل و نقل ریلی، حمل ونقل هوایی، نفت، گاز، پتروشیمی و نیز ایمنی شهری خواهد بود که چالشها و فرصتهای پیش روی آزمونهای غیرمخرب در کشور را بررسی می کنند.

باباخانی تاکید کرد: شش کارگروه در این کنفرانس در حوزه های تخصصی رادیوگرافی، اولتراسونیک پیشرفته، ادیکالنت و غیره حضور دارد. بر این اساس از کلیه فعالان و علاقه مندان دعوت می کنیم تا ضمن حضور در کنفرانس و نمایشگاه با آخرین دستاوردهای عرصه NDT آشنا شوند.

  

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>