دوشنبه,۳۰ بهمن, ۱۳۹۶ | ۱۹ : ۰۵
خانه / برق / در برق رسانی روستایی به بالاتر از استانداردهای جهانی رسیده ایم/ سال ۹۶؛ سال جهش در زمینه توسعه انرژی های نو
۱۳۹۶/۰۲/۰۴

در برق رسانی روستایی به بالاتر از استانداردهای جهانی رسیده ایم/ سال ۹۶؛ سال جهش در زمینه توسعه انرژی های نو

در برق رسانی روستایی به بالاتر از استانداردهای جهانی رسیده ایم/ سال ۹۶؛ سال جهش در زمینه توسعه انرژی های نو

مدیرعامل توانیر گفت: با اجرای طرح های برق‌رسانی روستایی در دورترین روستاهای کشور به وضع مطلوب و بالاتری از استانداردهای جهانی رسیده‌ایم.

به‌گزارش خبرانرزی به نقل از ایسنا، «آرش کردی» مدیرعامل شرکت توانیر با اشاره به اجرای پروژه برق رسانی روستایی در سال گذشته، اظهار داشت: روستاهای بدون برق بالای ۱۰ خانوار درسال گذشته ۵۸۰ روستا اعلام شده بود که بعداً به ۶۲۵ روستا رسید که امیدواریم جشن برق دار شدن تمام روستاهای بالای ۱۰ خانوار را به‌زودی برگزار کنیم که یک موفقیت برای صنعت برق محسوب می‌شود.

وی گفت: در برق‌رسانی روستایی به وضع مطلوب و بالاتر از استانداردهای جهانی رسیدیم و این در حالی است که بیشتر این  روستاها در نقاط صعب العبور  قرار داشتند و  شاید اگر همکاری مجلس نبود نمی‌توانستیم به چنین موفقیت بزرگی دست پیدا کنیم.

کردی افزود: یکی از مهم‌ترین برنامه‌های امسال رسیدگی ویژه به برق خوزستان است که امیدواریم بتوانیم در سال جدید پایداری شبکه برق این استان را به حداکثر برسانیم.

وی تصریح کرد: اجرای کلی طرح‌های تولید پراکنده رسیدگی به وضع نیروی انسانی، هوشمند سازی، بهبود خدمات کاهش زمانی برق‌رسانی و رسیدگی به اشتراک‌های معوق از دیگر برنامه‌های توانیر در سال جدید است.

مدیرعامل توانیر در مورد طرح‌های نیمه تمام صنعت برق در سال گذشته،  خاطرنشان کرد: عمده طرح‌های ما در دست اجراست ولی طرح‌هایی در اولویت است که در زمان پیک موثرتر باشد و در این زمینه تحرک مالی خوبی در صنعت برق در سال گذشته با کمک دولت صورت گرفت که امیدواریم امسال نیز با حمایت‌های دولت تحول اقتصادی خوبی درصنعت برق در زمینه تهاترها و پرداخت تفاوت قیمت‌ها داشته باشیم.

کردی تأکید کرد: پیش بینی می‌شود در سال جدید جهش خیلی خوبی در زمینه توسعه انرژی‌های نو در کشور داشته باشیم و در سال جدید بایستی چابک تر از سال‌های گذشته در این زمینه حرکت کنیم.

  

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>