دوشنبه,۳۰ بهمن, ۱۳۹۶ | ۳۸ : ۰۷
خانه / برق / راهکار پژوهشگاه نیرو برای مقابله با ریزگردها
۱۳۹۶/۰۱/۲۸

راهکار پژوهشگاه نیرو برای مقابله با ریزگردها

راهکار پژوهشگاه نیرو برای مقابله با ریزگردها

با توجه به مشکلات به وجود آمده در مناطق جنوبی کشور، مرکز نانو پژوهشگاه نیرو با برگزاری نشست‌های تخصصی از ایده‌های نو در حل این مشکل استقبال می‌کند.

به‌ گزارش خبرانرژی به نقل از ایسنا، مرکز توسعه فناوری نانو در صنعت برق و انرژی در راستای تحقق اهداف سند راهبردی تدوین شده اقدام به برگزاری «پنجمین کنفرانس تخصصی فناوری نانو در صنعت برق و انرژی» کرده است. می‌توان گفت فناوری نانو در حوزه تولید برق و انرژی، فناوری نانو در حوزه انتقال برق و انرژی، فناوری نانو در حوزه توزیع برق و انرژی، فناوری نانو در انرژی‌های تجدید پذیر و  فناوری نانو در حل مشکلات ریزگردها در مناطق جنوب کشور از عمده محورهای اصلی این کنفرانس است به همین منظور پنچ نشست کلیدی و تخصصی با محورهای مذکور برگزار خواهد شد.

پنجمین کنفرانس تخصصی فناوری نانو در صنعت برق و انرژی با اهداف تجاری سازی فناوری نانو در صنعت برق و انرژی، آینده نگاری فناوری نانو در صنعت برق و انرژی، فناوری نانو، نوآوری و خلاقیت در صنعت برق و انرژی، توسعه کاربردهای جدید فناوری نانو در صنعت برق و انرژی، واکاوی نقاط قوت و ضعف فناوران نانو در حوزه برق و انرژی،  تشویق پژوهشگران حوزه نانو برای فعالیت در زمینه‌های برق و انرژی، ایجاد فرصت‌ها و رفع چالش‌های بکارگیری فناوری نانو در صنعت برق و انرژی و تسهیل ارتباط و تبادل دانش میان فناوران حوزه نانو و بهره برداران حوزه برق و انرژی در پژوهشگاه نیرو برگزار می‌شود.

برای این کنفرانش بیش از ۸۰ مقاله با موضوعات مختلف ارائه شده که از بین آنها، تعدادی از مقالات برگزیده به صورت شفاهی و پوستر ارائه خواهد شد. همچنین همزمان با پنجمین کنفرانس تخصصی فناوری نانو در صنعت برق و انرژی، یازدهمین کنگره سرامیک ایران در محل پژوهشگاه نیرو برگزار می شود و شرکت کنندگان می‌توانند از سخنرانی‌ها وارائه مقالات دو کنفرانس استفاده کنند.

رئیس مرکز نانوی پژوهشگاه نیرو در باره  بحث متمایز این کنفرانس نسبت به کنفرانس‌های گذشته معتقد است که برگزاری نشست‌های تخصصی برای حل مشکلات ریزگردها در مناطق جنوب کشور است؛ بنابراین از صاحبان نظران و کارشناسانی که دارای ایده در این بخش هستند استقبال می‌کنیم تا بتوانیم با استفاده از پیشنهادات آنها راه‌حل مناسبی را برای مبارزه با ریزگردها بدست آوریم.

گفتنی است این کنفرانس ۲۶ تا ۲۸ اردیبهشت ماه ۱۳۹۶ در پژوهشگاه نیرو برگزار خواهد شد.

  

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>