جمعه,۲۹ دی, ۱۳۹۶ | ۱۸ : ۰۷
خانه / نفت / روابط عمومی وزارت نفت شکایت از یک نماینده مجلس را تکذیب کرد
۱۳۹۵/۱۱/۱۴

روابط عمومی وزارت نفت شکایت از یک نماینده مجلس را تکذیب کرد

روابط عمومی وزارت نفت شکایت از یک نماینده مجلس را تکذیب کرد

در پی انتشار اخباری مبنی بر شکایت وزیر نفت از آقای هدایت الله خادمی نماینده محترم مجلس که در برخی رسانه ها و شبکه های اجتماعی منتشر شده است به آگاهی می رسانیم که هیچ شکایتی از سوی جناب آقای زنگنه وزیر محترم نفت از جناب آقای خادمی به مراجع قضایی تسلیم نشده است.

به گزارش خبرانرژی در ادامه توضیح روابط عمومی وزارت نفت آمده است: آن چه در روزهای اخیر در برخی رسانه ها و به نقل از آقای خادمی مطرح شده نه یک شکایت به دستگاه قضایی بلکه شکواییه ای است که چند ماه پیش از سوی معاونت حقوقی و پارلمانی وزارت نفت بنا بر وطیفه ذاتی ودر واکنش به برخی اتهام ها نظیر “وابستگی به خارج ” و “خیانت “که از جانب آقای خادمی به وزارت نفت نسبت داده شد به هیات رئیسه مجلس تقدیم تا بر اساس آیین نامه مجلس محترم به آن رسیدگی شود که از قرار معلوم این شکواییه به تازگی به اطلاع آقای خادمی رسیده است.
وزارت نفت در حال حاضر و با توجه به مواضع کنونی جناب آقای خادمی شکواییه مذکور را خاتمه یافته تلقی کرده و هیچ اصراری به پیگیری موضوع ندارد.
در پایان یادآور می شویم که وزارت نفت به انجام وظایف نمایندگان محترم مجلس در چارچوب قانون باور عمیق داشته و همواره آماده همکاری و همراهی با مجلس برای حل مسایل و رفع مشکلات کشور است.