دوشنبه,۲۷ آذر, ۱۳۹۶ | ۰۹ : ۰۱
خانه / نفت / رونق صنعت گردشگری راه برون رفت از تنگناهای اقتصادی
۱۳۹۵/۱۲/۱۸

رونق صنعت گردشگری راه برون رفت از تنگناهای اقتصادی

رونق صنعت گردشگری راه برون رفت از تنگناهای اقتصادی

وزیر نفت با تاکید بر رونق افزایی در صنایع بومی، از صنعت گردشگری به عنوان راهکاری برای برون رفت از تنگناهای اقتصادی یاد کرد .

به گزارش خبرانرژی به نقل از ایسنا، ‌ بیژن زنگنه در نشست کارگروه توسعه گردشگری استان گیلان با مثبت ارزیابی کردن خدمات ارائه شده در دولت تدبیر و امید و نگاه ویژه دولتمردان به مقوله گردشگری و توسعه متوازن از طریق گسترش این صنعت اشاره و اظهار کرد: امروز صنعت گردشگری راهکاری برای تعالی اقتصادی است.

وی؛ گردشگری را صنعتی پاک خواند و شرایط اقلیمی گیلان و برخورداری از مواهب طبیعی آن را زیرساختی برای ایجاد پایگاهی اقتصادی قلمداد کرد.

زنگنه تصریح کرد: توسعه بخش گردشگری گیلان تنها متعلق به استان گیلان نیست، بلکه تمامی کشور از آن بهره خواهند برد.

وزیر نفت با بیان اینکه گردشگری باید از محورهای توسعه گیلان باشد، نزدیکی این استان سرسبز به پایتخت را فرصت خوبی برای استان در جذب گردشگر برشمرد.

این مسئول کاهش نرخ تورم را بزرگترین خدمت دولت برای کاهش نرخ سود بانکی قلمداد کرد و از مساعدت های لازم جهت بالندگی صنعت گردشگری در گیلان از سوی خدمتگزاران دولت تدبیر و امید خبر داد.

  

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>