یکشنبه,۲۹ بهمن, ۱۳۹۶ | ۲۹ : ۰۴
خانه / نفت / ساخت ١٠ گروه کالایی مهم ترین برنامه شرکت ملی نفت در سال ۹۴ است
۱۳۹۴/۰۲/۱۹
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران:

ساخت ١٠ گروه کالایی مهم ترین برنامه شرکت ملی نفت در سال ۹۴ است

ساخت ١٠ گروه کالایی مهم ترین برنامه شرکت ملی نفت در سال ۹۴ است

مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران گفت: به نتیجه رساندن و عملیاتی شدن ساخت ١٠ گروه کالای صنعت نفت در داخل کشور مهمترین برنامه سال ۹۴ شرکت ملی نفت است.

به گزارش اژانس خبری انرژی،رکن الدین جوادی روز شنبه در حاشیه بیستیمن نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی ایران در جمع خبرنگاران با اشاره به کامل شدن گروه مته های حفاری در سال گذشته گفت: قرارداد آنها به زودی امضا می شود ، قرارداد ۹ گروه دیگر نیز به طور قطع تا پایان سال به امضا می رسد.
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران ادامه داد: ایجاد بازار بلندمدت، پیش خرید بخشی از محصول و کمک برای انتقال دانش فنی از طریق روش های نوین جزو امتیازهایی است که برای سازندگان داخلی این ١٠ گروه کالایی صنعت نفت در نظر شده تا ساختار آنها شکل گیرد.
جوادی در مورد حضور شرکت های خارجی در نمایشگاه نفت نیز گفت: با وجود اینکه شرکت های نفتی خارجی درجه یک در این نمایشگاه حضور نداشتند، اما شاهد حضور شرکت های سازنده، مهندسی و اجرایی معتبری در این نمایشگاه بودیم.
وی اضافه کرد: در نمایشگاه فرصتی شد تا از دستاوردهای سازندگان داخلی بازدید و در جریان آخرین پیشرفت های آنها باشیم و در عین حال در جریان مشکلات و انتظارها قرار گیریم و سرعت رشد و توسعه آنها شتاب گیرد.
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران افزود: در این چند روز نمایشگاه اتفاق ویژه ای در حوزه بین الملل و سرمایه گذاری رخ نداد، اما روند پیگیری ها و ارزیابی های شرکت های داخلی و خارجی بیشتر و بهتر بود و این اتفاق ها از وقوع رخدادهای خوبی در آینده نوید می دهد.
بستمین نمایشگاه بین المللی نفت از ۱۶ تا ۱۹ اردیبهشت ماه در تهران برگزار شد.