یکشنبه,۲۶ آذر, ۱۳۹۶ | ۰۷ : ۱۱
خانه / دسته‌بندی نشده / سوخت رسانی کارگروه سوخت و مواد نفتی منطقه تهران در حادثه پلاسکو
۱۳۹۵/۱۱/۰۹

سوخت رسانی کارگروه سوخت و مواد نفتی منطقه تهران در حادثه پلاسکو

سوخت رسانی کارگروه سوخت و مواد نفتی منطقه تهران در حادثه پلاسکو

کارگروه تخصصی سوخت و مواد نفتی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه تهران با حضور در محل حادثه ریزش ساختمان پلاسکو ، عملیات سوخترسانی به خودروهای امدادی را برعهده داشت.

به گزارش خبرانرژی ، دبیر کارگروه تخصصی سوخت و مواد نفتی منطقه تهران با اعلام خبر فوق گفت: در پی وقوع حادثه ریزش ساختمان پلاسکو ستاد مدیریت بحران منطقه تهران با حضور سازمانهای ذیربط تشکیل شد و آمادگی کلیه نیروهای ستادی و عملیاتی و انبارهای نفت و نواحی سیزده گانه جهت حضور فعال در امداد رسانی در دستور کار قرار گرفت .

مسعود سهرابی تصریح کرد: از همان ساعات اولیه وقوع حادثه و با دستور ستاد مدیریت بحران شهر تهران , سه دستگاه نفتکش حاوی نفتگاز به محل حادثه منتقل شد که تا کنون سوخت خودروهای امدادی را تامین کرده است .

وی افزود: ستاد بحران منطقه تهران, آمادگی خود را جهت اعزام نیروهای تخصصی و امکانات پشتیبانی به صحنه حادثه را به ستاد مدیریت بحران شهر تهران نیز اعلام کرده است .

سهرابی از اعزام گروه های جوشکار و برشکار متخصص خطوط لوله و مخابرات منطقه تهران در این حادثه خبر داد و گفت: سوخت رسانی به خودروهای امدادی تا پایان آوار برداری این ساختمان با موفقیت انجام شد.

منبع : ایلنا