دوشنبه,۳۰ بهمن, ۱۳۹۶ | ۲۷ : ۰۵
خانه / Social media / شل و توتال به حضور در میادین نفتی ایران نزدیک تر شدند.
۱۳۹۶/۰۳/۰۹

شل و توتال به حضور در میادین نفتی ایران نزدیک تر شدند.

شل و توتال به حضور در میادین نفتی ایران نزدیک تر شدند.

دعوت‌نامه جهت حضور در مناقصه نفتی ایران برای شرکت های بزرگ نفتی دنیا در هفته جاری به این شرکت‌ها با هدف انتخاب لیست نهایی ارسال شده است و شرکت های شل و توتال از جمله مهم‌ترین این شرکت ها هستند.

به گزارش خبرانرزی به نقل از ایسنا، یک منبع آگاه از ارسال دعوت‌نامه به شرکت‌های بین‌المللی نفتی برای حضور در مناقصه نفتی ایران خبر داد و گفت: دعوت‌نامه به شرکت‌های بزرگ نفتی از جمله شل و توتال ارسال شده است.

بر اساس این گزارش این دعوت‌نامه به شرکت‌های محدودی ارسال شده که شرکت‌های شل، توتال، CNPC و ساینوپک جزو این شرکت‌ها محسوب می‌شوند.

بر اساس این گزارش علی کاردر، مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران پیش از این به ایسنا اعلام کرده بود بعد از ارسال دعوتنامه برای شرکت‌های بین‌المللی اسناد رسمی در اختیار آنها قرار خواهد گرفت. این دعوتنامه با هدف انتخاب لیست نهایی شرکت‌های بین‌المللی ارسال می‌شود و اینکه برای آخرین بار مشخص شود کدام شرکت‌های صاحب صلاحیت برای حضور در مناقصه میدان نفتی آزادگان تمایل دارند.

به گفته وی شرکت‌هایی که برای آنها دعوتنامه ارسال می‌شود همان ۲۹ شرکتی هستند که صلاحیت آنها قبلا تایید شده است. ما به آنها دعوتنامه ارسال می‌کنیم که علاقه‌مندی خود را برای شرکت در مناقصه میدان نفتی آزادگان اعلام کنند. در نهایت لیستی از این شرکت‌ها تهیه می‌شود تا اسناد مناقصه آماده شده و در اختیار آنها قرار گیرد.

 

  

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>