جمعه,۳ آذر, ۱۳۹۶ | ۲۳ : ۰۷
خانه / نفت / طراحی سامانه جامع اطلاعات مدیریت پروژه در مناطق نفتخیز جنوب
۱۳۹۴/۰۲/۳۱
مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب خبرداد

طراحی سامانه جامع اطلاعات مدیریت پروژه در مناطق نفتخیز جنوب

طراحی سامانه جامع اطلاعات مدیریت پروژه در مناطق نفتخیز جنوب

مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب از طراحی و پیاده سازی سامانه جامع و یکپارچه اطلاعات مدیریت پروژه(PMIS ) در این شرکت خبر داد.

به گزارش اژانس خبری انرژی،بیژن عالیپور در توضیح بیشتر در این باره گفت: این سامانه که با هدف افزایش بهره‌وری، ایجاد وحدت رویه، استاندارد سازی و تسهیل در اجرای پروژه‌ ها بر مبنای استاندارد مدیریت پروژه PMBOK تهیه شده است، بزودی رونمایی و عملیاتی می شود.

عضو هیئت مدیره شرکت ملی نفت ایران افزود: این سامانه که به صورت سازگار با روالهای موجود تعریف، تصویب و اجرای پروژه ‌ها در شرکت طراحی شده است با در اختیار قرار دادن اطلاعات دقیق، صحیح و روزآمد پروژه ‌ها، افزایش شتاب و دقت در تصمیم گیری را به ویژه در سطح مدیریت ارشد سازمان در پی خواهد داشت.

عالیپور اظهار کرد: در این سامانه همه ذینفعان پروژه ‌های سرمایه‌ای از جمله متقاضیان، مجریان، بهره‌ برداران و مدیریت ارشد سازمان می توانند در هر زمان و به تناسب نیاز و تعریفی که برای آنان شده است، اطلاعات مورد نیاز هر پروژه را دریافت و یا روز آمد کنند.

مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب افزود: طراحی و پیاده سازی این سامانه که به طور کامل در این شرکت انجام شده است، تاثیری قابل توجهی در کاهش زمان و هزینه ها و افزایش کیفیت اجرای پروژه ها دارد.