چهارشنبه,۲۷ دی, ۱۳۹۶ | ۱۴ : ۰۴
خانه / آب / طرح درختکاری با رویکرد بیابان زادیی در خوزستان آغاز شد
۱۳۹۵/۱۲/۰۴

طرح درختکاری با رویکرد بیابان زادیی در خوزستان آغاز شد

طرح درختکاری با رویکرد بیابان زادیی در خوزستان آغاز شد

آب مورد نیاز طرح درختکاری به منظور تثبیت کانون‌های ریزگرد داخلی در استان خوزستان با همکاری سازمان آب و برق خوزستان تأمین شد.

به‌گزارش خبرانرژی، مدیرعامل شرکت آب جنوب شرق درباره تأمین آب مورد نیاز طرح درختکاری گفت: بنا به درخواست اداره کل جهاد کشاورزی استان و موافقت مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان مبنی بر تأمین هر چه سریع‌تر آب این طرح، گروه‌های عملیاتی شرکت آب جنوب شرق، تمهیدات لازم جهت افزایش تولید و تأمین آب مورد نیاز را در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام دادند.

“ناصر خلج کامرانی” افزود: شرکت آب جنوب شرق تاکنون ۱۰ هزار مترمکعب آب این طرح را طی دو روز اخیر تأمین کرده است.

“محمود حجتی” وزیر جهاد کشاورزی در بازدید از این طرح، از همکاری و اقدام فوری رییس هیئت مدیره و مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان و تلاش‌ها و فعالیت‌های صورت گرفته توسط مدیریت و کارکنان شرکت بهره برداری، تولید و انتقال آب جنوب شرق در امر خطیر آبرسانی به شهرها و صنایع واقع در جنوب شرق استان خوزستان و به ثمر رساندن این طرح عام المنفعه تشکر کرد.

طرح درختکاری به منظور مقابله با هجوم ریزگردها در استان خوزستان ۴۰ هزار هکتار وسعت دارد که در حال حاضر ۴٫۲۰۰ هکتار آن در دست انجام است.

منبع: ایلنا

  

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>