دوشنبه,۲۷ آذر, ۱۳۹۶ | ۴۸ : ۱۱
خانه / برق / علت قطع برق مجدد اهواز چه بود؟
۱۳۹۶/۰۳/۱۲

علت قطع برق مجدد اهواز چه بود؟

علت قطع برق مجدد اهواز چه بود؟

شب گذشته در پی بروز توفان برق اهواز به صورت مقطعی قطع شد که در حال حاضر مشکل به طور کامل برطرف شده و طبق گفته مدیرعامل شرکت توانیر این مسئله آسیبی به مقره‌ها وارد نکرده است.

به گزارش خبرانرزی آرش کردی در گفت‌وگو با ایسنا، با بیان اینکه مشکل قطع برق با همکاری شرکت‌های برق، شب گذشته برطرف شد اظهار کرد: علت قطعی ناشی از سرعت باد و توفان بوده و ارتباطی با آلودگی نداشته است.

وی با بیان اینکه اقدامات صورت گرفته برای رفع آلودگی مقره‌ها کامل پاسخگو بوده عنوان کرد: برای مشکل پیش آمده نیز اقداماتی را در دستور کار خود قرار داده‌ایم، اما بدیهی است که علت قطع برق انباشت آلودگی‌ها نبوده و این مسئله شبکه را دچار مخاطره نکرده است.

به گفته وی خاموشی‌های شب گذشته کاملا گذرا بوده و با خاموشی چند ساعته روبرو نبودیم اما برای مقابله با همین مسئله نیز طرح‌هایی را در دستور کار قرار داده‌ایم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا احتمال قطعی مجدد و آسیب‌رسیدن به شبکه وجود دارد، گفت: هیچ زمانی نمی‌توان اعلام کرد که امکان خاموشی وجود ندارد چرا که هر زمانی ممکن است شبکه دچار حادثه شود، اما این مسئله را می‌توان قاطعانه گفت که قطعی برق به دلیل انباشت آلودگی نبوده و در حال حاضر نیز به شبکه آسیبی وارد نشده است.

کردی تصریح کرد: علی رغم وجود این حادثه شبکه انتقال دیروز کاملا روی مدار بهره‌برداری بود و در این حوزه نیز با مشکل خاصی روبرو نشده‌ایم.

 

  

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>