دوشنبه,۲۷ آذر, ۱۳۹۶ | ۳۳ : ۰۲
خانه / نفت / فراخوان اجرای پروژه‌های پژوهشی شرکت حفاری ایران
۱۳۹۶/۰۴/۲۸

فراخوان اجرای پروژه‌های پژوهشی شرکت حفاری ایران

فراخوان اجرای پروژه‌های پژوهشی شرکت حفاری ایران

مدیر پژوهش، فناوری و مهندسی ساخت شرکت ملی حفاری ایران از اعلام فراخوان اجرای پروژه‌های پژوهشی مصوب شرکت در سال ۹۶ تا چند روز آینده خبر داد.

به گزارش خبرانرژی، مهدی عرشیان در حاشیه نشست شورای عالی پژوهش شرکت با بیان این مطلب، اظهار کرد: در این نشست لیست نیازهای پژوهشی در سال جاری جهت انجام مراحل فراخوان بین دانشگاه‌ها و مراکز علمی پژوهشی نهایی شد.

وی افزود: طبق روال هرساله این مدیریت فهرست نیازهای پژوهشی واحدهای مختلف شرکت را دریافت و ضمن بررسی و اولویت‌بندی در اختیار دانشگاه‌ها و واحدهای متقاضی قرار می‌دهد.

عرشیان اظهار کرد: برای امسال نیز با معاونت‌های چهارگانه شرکت و همچنین مدیریت امور مهندسی شرکت مکاتبه و جلساتی به این منظور تشکیل شد.

مدیر پژوهش، فناوری و مهندسی ساخت شرکت ملی حفاری ایران گفت: پس از انجام بررسی‌ها و نهایی شدن عناوین و شرح نیاز آن‌ها، پروژه‌های پیشنهادی در شورای عالی پژوهش شرکت طرح و مصوبات لازم اخذ شد.

وی افزود: این فراخوان طی چند روز آینده صورت خواهد گرفت و دانشگاه‌ها و مراکز علمی پژوهشی می‌توانند در آن شرکت کنند.

عرشیان تصریح کرد: لیست پروژه‌ها و توضیحات بیشتر همزمان با فراخوان اعلام خواهد شد.

  

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>