دوشنبه,۳۰ بهمن, ۱۳۹۶ | ۳۰ : ۰۷
خانه / نفت / فروش بالاتر از حجم قراردادی نفت عربستان در آسیا
۱۳۹۶/۰۳/۲۲

فروش بالاتر از حجم قراردادی نفت عربستان در آسیا

فروش بالاتر از حجم قراردادی نفت عربستان در آسیا

عربستان سعودی که بزرگ‌ترین صادرکننده نفت خام جهان است، برای یک پالایشگاه آسیایی در ژوییه نفت خام بالاتر از حجم تعیین شده در قرارداد خواهد فروخت.

به گزارش خبرانرژی به نقل از ایسنا، یک منبع صنعتی آگاه به رویترز گفت: شرکت دولتی سعودی آرامکو حجم قراردادی نفت خام را برای این خریدار تامین خواهد کرد و به طور جداگانه موافقت کرده است حجم بیشتری بنا به درخواست این خریدار عرضه کند.

آرامکو ماه گذشته حداقل به دو پالایشگاه آسیایی اعلام کرد که سهمیه نفت برای خریداران منطقه‌ای را کاهش خواهد داد که نخستین کاهش از زمان اجرای توافق کاهش تولید در ژانویه به شمار می‌رود.

آرامکو و سایر تولیدکنندگان معمولا اطلاعیه‌های ماهانه ای به پالایشگاه‌ها و سایر خریدارانی که قرارداد خرید دارند، در مورد سهمیه‌های فروش به هر مشتری صادر می‌کند. معمولا حجم فروش در سطح توافق شده قبلی حفظ می‌شود اما گاهی میزان عرضه با توجه به شرایط بازار، کاهش یا افزایش پیدا می‌کند.

 

  

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>