یکشنبه,۲۶ آذر, ۱۳۹۶ | ۳۹ : ۱۱
خانه / پتروشيمي / فعالیت در پتروشیمی بوعلی سینا به حال عادی بازگشت
۱۳۹۵/۰۴/۱۹

فعالیت در پتروشیمی بوعلی سینا به حال عادی بازگشت

فعالیت در پتروشیمی بوعلی سینا به حال عادی بازگشت

فرمانده عملیات مشترک مهارآتش سوزی پتروشیمی بوعلی سینا اطمینان داد که وضعی در پتروشیمی بوعلی سینا به حال عادی بازگشته است.

 

به گزارش خبر انرژی، علی صفی خانی، دقایقی پیش با اشاره به اقدامهای انجام شده پس از مهار آتش سوزی در مخزن ٢٠٠١C ، پتروشیمی بوعلی سینا اظهارکرد: با اقدامهای انجام شده تا ساعت پنج بامداد امروز، مطمئن شدیم که ٢٠٠١C مشکلی ندارد.

 

وی با اعلام این که هم اکنون مجتمع پتروشیمی بوعلی سینا به وضع عادی برگشته است، اعلام کرد: به دلیل اطمینان، امروز (شنبه، ١٩ تیرماه) هم به آتش نشانان گفته شده است که آمادگی کامل داشته باشند، هرچند مشکلی وجود ندارد اما باید همیشه آماده باشیم.

 

فرمانده عملیات مشترک مهارآتش سوزی پتروشیمی بوعلی سینا با بیان این که بالغ بر ١٠٠ درصد ضریب ایمنی را بالا برده ایم، به پایگاه خبری وزارت نفت گفت: اکنون باید تعمیرات برای به سرویس آمدن مجتمع از سوی مدیران این پتروشیمی صورت گیرد.

 

وی عملیات صورت گرفته در حادثه آتش سوزی پتروشیمی بوعلی سینا را عملیات پیچیده ای خواند که با همکاری، همگرایی و همبستگی همه عوامل حاضر در این بخش صورت گرفت و گفت: امیدواریم این اقدام مورد قبول درگاه خداوند قرار گیرد.