دوشنبه,۲۹ آبان, ۱۳۹۶ | ۲۵ : ۰۹
خانه / نفت / مدیرعامل جدید شرکت متولی اکتشاف نفت در دریای خزر منصوب شد
۱۳۹۵/۱۲/۲۵

مدیرعامل جدید شرکت متولی اکتشاف نفت در دریای خزر منصوب شد

مدیرعامل جدید شرکت متولی اکتشاف نفت در دریای خزر منصوب شد

مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران با صدور حکمی، محسن دلاویز را به عنوان مدیرعامل شرکت نفت خزر منصوب کرد.

به گزارش ایرنا به نقل از شرکت ملی نفت ایران، در حکم علی کاردر خطاب به دلاویز آمده است: بنا به پیشنهاد معاون مدیرعامل در توسعه و مهندسی به عنوان مدیر عامل و نایب رئیس هیأت مدیره شرکت نفت خزر منصوب می شوید.
برنامه ریزی جامع و ساماندهی مدیریت، اجرای طرح های اکتشاف نفت و گاز در حوزه دریای خزر و تسریع در ایجاد زیرساخت های مورد نیاز با هدف بهره برداری از منابع هیدروکربوری حوزه خزر از جمله وظایف مدیرعامل جدید اعلام شده است.
به گزارش ایرنا، شرکت نفت خزر، از شرکت های اکتشافی و تولیدی زیرمجموعه شرکت ملی نفت ایران به‌شمار می رود.
این شرکت در سال ۱۳۷۷ تاسیس شد و ‌اکنون در زمینه اکتشاف، توسعه و تولید منابع هیدروکربوری در منطقه خزر شامل سه استان ساحلی گیلان، مازندران و گلستان، همچنین آب‌های ایران در دریای خزر فعالیت می کند.
مهم ترین میدان نفتی کشف شده در دریای خزر، میدان سردار جنگل است. هزینه اکتشاف و استخراج نفت از دریای خزر به دلیل عمق زیاد آن در بخش جنوبی آن بالا بوده، همچنین توسعه میادین این منطقه به فناوری های جدید نیاز دارد، به همین دلیل روند اکتشاف ذخایر نفت و گاز در دریای خزر به کندی پیش می رود.

  

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>