چهارشنبه,۲۷ دی, ۱۳۹۶ | ۲۶ : ۰۲
خانه / گاز / مصرف گاز به ۴۸۰ میلیون متر مکعب رسید / مشکل قطعی گاز جهرم تا امشب رفع می شود
۱۳۹۵/۱۱/۳۰

مصرف گاز به ۴۸۰ میلیون متر مکعب رسید / مشکل قطعی گاز جهرم تا امشب رفع می شود

مصرف گاز به ۴۸۰ میلیون متر مکعب رسید / مشکل قطعی گاز جهرم تا امشب رفع می شود

بوجارزاده با اشاره به اینکه مشکل قطعی گاز جهرم تا پایان امشب رفع می شود، گفت: به جز خط لوله گاز ورودی به جهرم در بقیه نقاط کشور شرایط نرمال است.

به گزارش خبرانرژی مجید بوجارزاده، سخنگوی شرکت ملی گاز  درباره وضعیت مصرف گاز در پی برودت و کاهش شدید درجه حرارت هوا در برخی استان های کشور اظهار داشت: در حال حاضر شرایط خوب است و در هیچ نقطه ای از کشور افت فشار و قطعی گاز نداریم.

وی افزود: به جز خط لوله گاز ورودی به جهرم که شب گذشته به دلیل وقوع سیلاب و جمع شدن خاک زیر خط دچار شکستگی شده بود در بقیه نقاط کشور شرایط نرمال است.

بوجارزاده با اشاره به اینکه مشکل قطعی گاز جهرم تا پایان امشب رفع می شود، تصریح کرد: در حال حاضر تولید، صادرات گاز روال طبیعی دارد و گاز به تمامی نیروگاه ها، جایگاه های سی ان جی و منازل به صورت عادی ارسال می شود و مشکلی وجود ندارد.

وی با اشاره به اینکه در این شرایط میزان مصرف گاز افزایش یافته، خاطرنشان کرد: در حال حاضر میزان مصرف گاز ۴۸۰ میلیون متر مکعب است که ۱۰۰ میلیون متر مکعب از این میزان به نیروگاه ها ارسال می شود.

منبع: ایلنا

  

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>