دوشنبه,۳۰ بهمن, ۱۳۹۶ | ۱۶ : ۱۱
خانه / آب / پیشنهاد ویژه معاون رییس جمهور به آژانس خبری انرژی
۱۳۹۵/۰۷/۰۷

پیشنهاد ویژه معاون رییس جمهور به آژانس خبری انرژی

پیشنهاد ویژه معاون رییس جمهور به آژانس خبری انرژی

معاون رییس جمهور و رییس سازمان حفاظت از محیط زیست در جریان دیدار از غرفه های فعال در دوازدهمین نمایشگاه آب و تاسیسات آب و فاضلاب از غرفه آژانس خبری انرژی در این نمایشگاه دیدن کرد.

به گزارش خبرانرژی، معصومه ابتکار با همراهی بخشی از مدیران ارشد وزارت نیرو و بخش آب با حضور در محل غرفه آژانس خبری انرژی در نمایشگاه آب، با فعالیت های این رسانه تخصصی حوزه آب و انرژی بیشتر آشنا شد.

وی با تاکید بر اهمیت نقش رسانه ها در جلب توجه عمومی به حفاظت از محیط زیست، خواستار راه اندازی بخش ویژه محیط زیست و انرژی در آژانس خبری انرژی و توجه ویژه به توافق پاریس شد و بر حمایت سازمان متبوعش از راه اندازی این بخش ویژه توسط آژانس خبری انرژی خبر داد.

سردبیر و اعضای تحریریه خبرانرژی نیز در این دیدار، جزییاتی از فرایند اطلاع رسانی حوزه آب و انرژی توسط این رسانه را برای معاون رییس جمهور تشریح کردند.

آژانس خبری انرژی (خبرانرژی) حامی ویژه رسانه‌ای نمایشگاه آب و تاسیسات آب و فاضلاب است.

خبرانرژی با حضور در سالن خلیح فارس نمایشگاه بین‌المللی به طور ویژه به پوشش اخبار و تحولات نمایشگاه بین المللی آب پرداخت و جدیدترین تحولات این رویداد بزرگ صنعت آب را پوشش داد.

به همین منظور، صفحه ویژه “نمایشگاه آب” به سرویس‌های خبری آژانس خبری انرژی افزوده شده و مخاطبان می‌توانند به راحتی اخبار این نمایشگاه مهم را یکجا بررسی کنند.

نمایشگاه بین المللی صنعت آب و تاسیسات آب و فاضلاب ایران به عنوان بزرگترین رخداد صنعتی و تجاری ایران در این حوزه که سالانه با حضور جمع کثیری از شرکتهای توانمند داخلی و خارجی در زمینه صنعت آب و فاضلاب برپا می گردد فرصت بسیار مغتنمی است تا شرکتهای فعال در این صنعت دستاوردها و محصولات خود را در معرض بازدید دست اندرکاران و متخصصان این صنعت قرار دهند و با در نظر گرفتن روند تقاضای بازارها و سمت و سوی رشد این صنعت، فعالیتها و نوآوری های آتی خود را هدایت نمایند.
دوازدهمین دوره این نمایشگاه بین المللی در تاریخ ۴ الی ۷ مهرماه ۱۳۹۵ در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران برگزار  شد.