دوشنبه,۲۷ آذر, ۱۳۹۶ | ۴۲ : ۰۶
خانه / آب / نظر فتاح در مورد احمدی‌نژاد و سد گتوند
۱۳۹۴/۰۶/۳۰

نظر فتاح در مورد احمدی‌نژاد و سد گتوند

نظر فتاح در مورد احمدی‌نژاد و سد گتوند
پرویز فتاح

پرویز فتاح، وزیر اسبق نیرو و رئیس کمیته امداد خمینی (ره) کشور با حضور در برنامه پایش اظهار کرد: عملکرد کلی کمیته امداد در مبارزه با فقر را در طول ۳۶ سال گذشته مثبت ارزیابی می‌کنیم. منتها مثل سایر نهادها ممکن است کم و کاستی‌هایی وجود داشته باشد. نقاط قوت را باید افزایش داده و نقاط ضعف را نیز کاهش دهیم.
به گزارش خبرانرژی،
فتاح در پاسخ به سؤال مجری مبنی بر اینکه بهترین و بدترین خاطره دوران کاریتان چیست، گفت: بهترین خاطرات من از جبهه و دوران دفاع مقدس و مخصوصاً فاو است. در آن دوران در کارهای مهندسی و طراحی عملیات بودم. بدترین و تلخ‌ترین خاطره دوران کاری به دوران دفاع مقدس بوده و در جبهه میانی کرمانشاه که پنج نفر از هم رزمان ما برای خنثی کردن بمب رفته بودند، ولی تکه تکه شدند. بهای سنگینی برای کشور داده شده و نباید یادمان رفته و فراموش کنیم. خواستگاه اکثر رزمندگان از طیف محرومان بوده و این افراد حامیان خوبی هم برای انقلاب اسلامی خواهند بود.
در پایان برنامه مجری از فتاح خواست تا نظرش را در مورد کلمات بگوید:
سد گتوند: نجات بخش خوزستان شده است. این سد هیچ آسیبی ندارد و کسانی که قضاوت نادرست می‌کنند، اصلاً کارشناس نبوده و قضاوت‌های آنان کاملاً اشتباه است. من سدساز بوده و به عنوان چهره ماندگار سدسازی هم معرفی شده‌ام. آمادگی دارم در همین برنامه پایش به منتقدان پاسخ‌های لازم را ارائه بدهم.
مجید نامجو: دوست بسیار صمیمی دوران دفاع مقدس و اینکه بعد از ما وزیر شده و الآن هم دوست صمیمی ما هستند.
نادر قاضی پور: همشهری ما و نماینده محترم ارومیه مجلس هم هستند. اول انقلاب سال ۵۹ با هم کاراته بازی کرده و به من به عنوان مربی آموزش می‌داد.
حمید چیت چیان: برادر و دوست صمیمی بنده و از یک خانواده ارزشی هستند. برای وزارت به وی رأی داده و از ایشان دفاع کردم. البته بالاترین رأی را در طول انقلاب کسب کردند.
حسین انواری: عزیز ما هستند و نسبت به بنده امدادی‌تر هستند، پیشکسوت کمیته امداد هستند. هفته گذشته مراسم سومین سالگرد پدرش بوده و در هیئت امنا کمیته امداد هم در خدمت ایشان هستیم و خیلی هم با هم صمیمی بوده و حکم مشاور عالی به ایشان دادم تا از تجربیاتش استفاده کنم.
مددجو: خیلی به دعای آن‌ها اعتقاد داشته و نجات‌بخش دنیا و آخرت ما هستند. من این افراد را دست خدا می‌دانم.
صادق محجوب: دوست بسیار خوب من در دوران دفاع مقدس بوده است.
محمود احمدی نژاد: زان یار دلنوازم شکری است با شکایت
مسکن مهر: بهتر از این می‌توانست انجام بگیرد ولی دل خیلی‌ها را شاد کرد.
محمد بروجردی: شاید دور روز قبل شهادتش با هم بودیم و این خاطره ای که می‌گویم برای اولین بار است و شاید داشت وصیت می‌کرد. وجاهت، نورانیت و صداقتش بی بدیل بوده و مدیون این محمد بروجردی‌ها هستیم.